عملکرد تاثیرگذار تازه واردهای پرسپولیس کار را برای حضور بازیکنان باتجربه در ترکیب این تیم سخت کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر در حالی برای برگزاری اردوی تیم ملی ایران در اتریش آغاز شده است که تیم‌های مدعی قهرمانی با جمع آوری امتیاز در ۶ دیدار نخست خود نشان دادند عزم خود را برای گرفتن عکس با جام جزم کرده‌اند.

پرسپولیس با کسب ۱۴ امتیاز در رتبه اول جدول قرار گرفته است تا این تیم برای باز پس گرفتن قهرمانی فصل گذشته استقلال از بازیکنان جدید خود نهایت استفاده را ببرد.

پرسپولیس در حالی تبدیل به یکی از مدعیان جدی تکرار قهرمانی در لیگ برتر شده است که ترکیب بازیکنان جدید این تیم تأثیر مستقیم در بردهای متوالی اخیر گذاشته است.

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر، سینا اسدبیگی، سروش رفیعی، سعید صادقی و یورگن لوکادیا با عملکرد کم نقص خود توانستند خیال یحیی گل محمدی را برای ارائه فوتبال ایده آل راحت کنند.

هشت گل پرسپولیس در حالی رقم خورده است که یورگن لوکادیا (چهار گل) و سعید صادقی (دو گل) به عنوان خریدهای تابستانی به ثمر رساندند. یکی از گل‌های این تیم نیز در جریان دیدار با صنعت نفت آبادان گل به خودی بود تا تنها سهم بازیکنان فصل‌های قبلی یک گل توسط میلاد سرلک باشد.

عملکرد قابل قبول پرسپولیس نه تنها رقابت را برای حضور در جمع بازیکنان اصلی سخت‌تر از همیشه کرده است بلکه بازیکنان قدیمی کار سختی برای بازگشت به ترکیب دارند.

کمال کامیابی نیا که در دو هفته ابتدایی بازوبند کاپیتانی این تیم را بر بازو بسته بود با تغییرات فنی گل محمدی به نیمکت تبعید شد. او حتی با مصدومیت امید عالیشاه نیز به ترکیب راه پیدا نکرد تا سینا اسدبیگی به عنوان خرید دیگر تابستانی برای این تیم بازی کند.

نیمکت پرسپولیس در چند دیدار اخیر را بازیکنان قدیمی همچون کامیابی نیا، پاکدل، عالیشاه، فرجی، سیامک نعمتی و… پر کرده‌اند تا آنها کار سختی برای بازی کردن داشته باشند.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )