سرمربی تیم فوتبال مس کرمان تأکید کرد، تیمش استحقاق برتری پرگل مقابل پیکان را داشته است.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان تأکید کرد، تیمش استحقاق برتری پرگل مقابل پیکان را داشته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرزاد حسین‌خانی پس از پیروزی ۳ بر صفر مس کرمان مقابل پیکان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: در طول هفته تمرینات خوبی کرده بودیم و با اینکه تنها یک هفته برگزار شده بود، تک بازی پیکان را به‌خوبی آنالیز کردیم. تفکر و شیوه بازی پیکان را می‌دانستیم و نکات را به بچه‌ها گوشزد کرده بودیم. خدا را شکر بازیکنان در برآورده کردن خواسته‌های کادر فنی پُرتلاش بودند و نتیجه‌ای که رقم خورد، به‌حق باید نصیب مس کرمان می‌شد.

وی در مورد وضعیت جذب بازیکن خارجی تصریح کرد: خرید بازیکن خارجی رویه خودش را دارد و مشکلاتی در این زمینه داشتیم. بسیاری از مربیان و مدیران به این مسئله پرداخته‌اند. مشکلاتی بر سر راه ما بود که نتوانستیم بازیکنان باب دل خودمان را جذب کنیم. با اینکه ۴۸ ساعت بیشتر به پایان نقل‌وانتقالات باقی نمانده است، تلاش می‌کنیم در برخی پست‌ها بازیکن قابل قبولی جذب کنیم و به این موضوع بی‌میل نیستیم.

سرمربی مس کرمان درباره توانایی خطوط حمله و دفاع تیمش عنوان کرد: خط حمله توانایی داریم و شاید ظرف چند روز آینده، بازیکن دیگری در این بخش به ما اضافه شود. در دیدار با نفت مسجدسلیمان بر اساس تاکتیک حریف گل نخوردیم و دو گل حریف روی ریباند بود. ما تیم بدشانس زمین بودیم و اینگونه نیست که در تمرینات بیشتر روی حمله کار کنیم. کار ما بر اساس تاکتیک حریف است و تلاش می‌کنیم با تمرین روی نقاط قوت خودمان،‌ نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

حسین‌خانی درباره دیدار با استقلال در هفته سوم لیگ برتر به تسنیم گفت: استقلال حریف سختی است و بازی کردن در ورزشگاه آزادی شرایطی دشوار دارد. بچه‌ها هنوز در خوشحالی این بازی هستند و ظرف ۲۴ ساعت آینده می‌توانند به این برد فکر کنند. سپس تمام تفکر برای دیدار با استقلال است.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.