سرمربی تیم فوتبال هوادار بر این عقیده است که تیمش می‌توانست سه امتیاز دیدار با نفت مسجدسلیمان را کسب کند.

سرمربی تیم فوتبال هوادار بر این عقیده است که تیمش می‌توانست سه امتیاز دیدار با نفت مسجدسلیمان را کسب کند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ساکت الهامی پس از تساوی یک - یک خانگی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان با تبریک روز جهانی عکاس گفت: در شروع بازی، بازیکنان ما خوب نبودند اما رفته رفته سوار بازی شدند. روی بازی مسلط بودیم که متأسفانه پنالتی دادیم و شیرازه تیم‌مان بهم ریخت. پس از ۵،۶ دقیقه دوباره بازی را در دست گرفتیم و در دیداری که ۸۰ به ۲۰ دست ما بود، می‌توانستیم سه امتیاز خوب را برداشت کنیم.

وی افزود: روی ضد حمله نفت مسجدسلیمان فرصت گلزنی داشت اما در مجموع بازی از کیفیت خوبی برخودار بود. نیمه دوم تیم برتر بودیم و با تعویض‌هایی که انجام دادیم شرایط برای هوادار بهتر شد. هنوز فیلم بازی را ندیده‌ام اما بچه‌ها می‌گویند گل ما آفساید نبوده است. اگر آفساید نبوده باشد، کم لطفی است. اگر این توپ درست بوده باشد، کم لطفی بوده چون بدموقعی لحاظ شده است. اگر کمیته داوران وسواس بیشتری داشته باشد، بهتر خواهد شد.

سرمربی هوادار در خصوص اینکه پس از اعلام آفساید گل تیمش به داور اعتراض کرد اما به نظر می‌رسید با صحبت‌های رضا مهاجری قانع شد، گفت: من گفتم آفساید نیست اما مهاجری گفت روی خط بوده و آفساید بوده است. او همکار است و قبول کردم. بازی با کیفیتی بود و می‌شد که از این بازی سه امتیاز را بگیریم. در دیداری که برتر بودیم یکی دو موقعیت ضد حمله روی اشتباهات خودمان به نفت دادیم. به آنها خسته نباشید می‌گویم و از بازیکنان‌مان تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.