مدیرعامل نفت مسجدسلیمان گفت: می‌خواهیم در لیگ امسال با حضوری خوب هواداران‌مان را شاد کنیم تا در پایان فصل دغدغه‌ای نداشته باشیم.

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان گفت: می‌خواهیم در لیگ امسال با حضوری خوب هواداران‌مان را شاد کنیم تا در پایان فصل دغدغه‌ای نداشته باشیم. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هدایت یزدی پس از دیدار نفت مسجدسلیمان مقابل هوادار اظهار داشت: با توجه به اینکه از تهران دور هستیم انتظار ما این است رسانه‌ها تیم ما را پوشش بیشتری بدهند. نفت مسجدسلیمان علاقه‌مندان زیادی دارد و انتظار داریم هم فدراسیون و هم مسئولان بالادستی و رسانه‌ها نگاه بیشتری به ما داشته باشند. هوادار به لحاظ مالکیت توپ بهتر عمل کرد و ما هم البته می‌توانستیم از بازی برنده خارج شویم. به مجموعه تیم‌مان خسته‌نباشید می‌گویم و فکر می‌کنم در شروع فصل ۴ امتیاز نتیجه خوبی است. انتظار داریم کادرفنی و بازیکنان ما با همین جدیت ادامه دهند و هواداران ما از ما پشتیبانی کنند تا نتیجه خوبی در پایان فصل بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که هدف‌گذاری نفت مسجدسلیمان در این فصل چیست؟ گفت: سال‌های قبل دغدغه سقوط داشتیم و امسال هم کارمان را زودتر شروع و بازیکنان باکیفیت‌تری را جذب کردیم. کادرفنی خیلی زود به تیم اضافه شد و تیم زود شکل گرفت. هدف‌ ما این است که دغدغه‌ای در پایان فصل نداشته باشیم و با یک حضور خوب دل هواداران‌مان را شاد کنیم.

یزدی در واکنش به بحث میزبانی این تیم در مسجدسلیمان عنوان کرد: ورزشگاه مشکلی ندارد. اتفاقی که در بازی قبل افتاد در ورزشگاه آزادی هم چند بار رخ داده و برای دقایقی قطعی برق داشتیم. قطعی برق هیچ تاثیری در بازی نداشت و داور بازی را هم متوقف نکرد. باید خودمان را یک مقدار به روزتر کنیم و از مسئولان بخواهیم که شرایط مناسب را برای تیم خودمان فراهم کنند. در یکی دو هفته گذشته جلسات خوبی برگزار کردیم تا میهمان‌نوازی خوبی داشته باشیم.

مدیرعامل نفت مسجدسلیمان در خصوص حضور هومن افاضلی در این تیم خاطرنشان کرد: افاضلی به مجموعه فنی ما اضافه می‌شود و قرار است کار مدیر فنی را انجام دهد. او مربی بزرگی است و ارتباط بسیار نزدیکی با مهاجری دارد و ان‌شاءالله حضور او بتواند به روند مثبت تیم ما کمک کند.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.