سرمربی مس رفسنجان گفت: برجسته‌ترین بخش بازی برای من، استراتژی و نظمی بود که بازیکنانم کاملاً درست انجام دادند.

سرمربی مس رفسنجان گفت: برجسته‌ترین بخش بازی برای من، استراتژی و نظمی بود که بازیکنانم کاملاً درست انجام دادند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از رفسنجان، محمد ربیعی پس از تساوی صفر-صفر مس رفسنجان مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: خوشحالم که اولین نشست خبری بعد از بازی را در شهر رفسنجان کنار دوستان خوبم تجربه می‌کنم و بیش از هزار روز و برای صدمین مسابقه در خدمت‌شان هستم. به استادم قلعه‌نویی، کادر فنی محترم او و باشگاه گل‌گهر خسته نباشید می‌گویم. برجسته‌ترین بخش بازی برای من، استراتژی و نظمی بود که بازیکنانم کاملاً درست انجام دادند. این مسابقه جزو معدود دیدارهایی بود که برنامه‌های فنی زیادی به بازیکنان داده بودم و فکر می‌کردم گاهی با نوسان اجرا شود، اما نوسانی ندیدم و بازیکنان کارمان را روی همان نظم جلو بردند.

وی با تمجید از گل‌گهر گفت: اینکه به گل‌گهر فرصت ندهید، بازی را در نیمه زمین اداره کنید و موقعیت‌های متعددی به وجود بیاورید، برای ما خوب است. ما توپ دروازه خالی را بیرون زدیم و یک توپ به تیر دروازه گل‌گهر برخورد کرد. محسن فروزان هم یکی دو فرصت را به‌خوبی مهار کرد. این مسائل در این بازی بسیار تاکتیکی و پُرفشار و اینکه می‌توانیم بخشی از کارهای فنی خودمان را انجام بدهیم، اتفاقی نویدبخش است. از بازیکنان به‌خاطر رشادت و اجرای دقیق تاکتیک‌ها تشکر می‌کنم.

سرمربی مس رفسنجان با انتقاد از قضاوت حمید حاج‌ملک در دیدار با نساجی مازندران عنوان کرد: هفته گذشته به‌خاطر گذشته‌ای که در دیدارهای من و قضاوت‌های داور بازی با نساجی رخ داد، درباره داوری گلایه‌های احساسی داشتم. حالا هر چه بگویم، می‌گویند ربیعی بعد از هر مسابقه از داوری شکایت می‌کند. پنالتی نساجی مقابل ما درست نبود و گل سالم مس مردود اعلام شد. ما می‌توانستیم در این مسابقه ۲ بر صفر پیروز شویم، اما دو امتیاز از دست دادیم.

ربیعی در مورد قضاوت عباس راکی تصریح کرد: کاری به صحنه هَندی که به آن اعتراض کردیم، ندارم. در دقیقه ۵۹ کرنری زدیم که آرمین سهرابیان به گادوین منشا سالتو زد! کارشناسان در این باره پاسخ بدهند، اما از نظر من پنالتی بود. دیدارهای لیگ امسال به هم نزدیک است و همین نکات ریز می‌تواند تکلیف و نتایج را مشخص کند.

وی گفت: این موضوع را به خداداد افشاریان و کمیته داوران واگذار می‌کنیم، اما اگر حق مس در این بازی خورده شده، باید بگویم داوران در دو مسابقه اشتباه تأثیرگذار داشته‌اند. این شکایت‌ها از تلاش و بازی بسیار خوب گل‌گهر کم نمی‌کند. قلعه‌نویی و باشگاه هم‌استانی گل‌گهر که می‌توانیم چنین دربی زیبایی داشته باشیم، برای من قابل احترام است و من فقط از حق تیم خودم دفاع می‌کنم.

سرمربی مس رفسنجان درباره اینکه آیا از روش بازی تیمش رضایت دارد یا خیر، بیان کرد: کارشناسان در این باره می‌توانند بهتر نظر بدهند. ما سیستم جدید‌تری را ارائه می‌کنیم و حدود دو سال است که با دفاع سه نفره کار می‌کنیم. در دو بازی اخیر تیمی بوده‌ایم که موقعیت‌‌های بیشتری ایجاد کردیم. اگر روش مد نظر من یعنی بازی با سه سیستم را پیاده کنیم، به سطح کیفی خوبی می‌رسیم. از نحوه اجرای بچه‌ها تا این هفته راضی هستم.

ربیعی درخصوص حضور دستیار دراگان اسکوچیچ در ورزشگاه اظهار داشت: از گروه فنی تیم ملی که به رفسنجان تشریف آوردند، تشکر می‌کنم. حضور آنها نشان می‌دهد که بازیکنان دو تیم مورد توجه تیم ملی هستند. فکر می‌کنم بهترین اتفاق در انتهای فصل گذشته برای ما رخ داد و این هم دعوت یک بازیکن ما به تیم ملی بود.

وی با بیان اینکه باشگاه مس رفسنجان برای اولین بار در تیم ملی نماینده داشت، گفت: در کنار سید مهدی حسینی، ما بازیکنان خوب دیگری هم داریم که در مدار نظم کار می‌کنند. مس رفسنجان در رشد قرار دارد و امیدوارم روزی صعود به لیگ قهرمانان آسیا را جشن بگیریم؛ چون این لیاقت این شهر و مردم است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.