سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، در دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان جنگ اصلی در میانه میدان خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تأکید کرد، در دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان جنگ اصلی در میانه میدان خواهد بود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از رفسنجان، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: خیلی خوشحالم در شهرستان رفسنجان هستم و جا دارد از میزبانی تشکر کنم. خدا را شکر دربی‌هایی که در این چند وقته در کرمان برگزار شده هم سلامت بوده است و هم زیبا و مردم نیز لذت بردند. این نشان می‌دهد هر دو باشگاه دنبال یک فوتبال زیبا و تماشاگرپسند به دور از مسائل حاشیه‌ای هستند. این حلقه مفقود شده فوتبال ماست که شما می‌بینید چه اتفاقاتی در آن می‌افتد، ولی استان کرمان یک اهداف خاصی را در مورد ورزش به‌خصوص فوتبال دارد.

در بازی ما و مس رفسنجان جنگ اصلی در مرکز زمین است وی ادامه داد: امیدوارم فردا بازی خوبی باشد. تیم مس امسال بازیکنان خوبی گرفته است و مربی جوان و بسیار خوبی دارد که جا دارد از ربیعی و علیزاده مدیر باشگاه تشکر کنم. به هر حال ما هم گل‌گهر هستیم و در بازی قبل تیم خوب تراکتور را شکست دادیم. فکر می‌کنم این تیم هم از تیم‌های خوب امسال باشد. بچه‌های ما هم با توجه به اینکه بازیکنان زیادی را از دست داده بودیم در بازی اول خیلی امیدوارکننده ظاهر شدند و من هم در کنفرانس بعد از بازی گفتم که من آدم ثروتمندی هستم، چون بازیکنانم با تمام وجود و قلب‌شان بازی می‌کنند. فردا هم امیدواریم یک بازی خوب و تماشاگرپسند باشد. ما روی نقاط ضعف حریف کار کردیم که قطعاً آنها هم این کار را کردند. به نظرم فردا جنگ اصلی در خط هافبک است و هر تیمی بتواند مرکز زمین را کنترل کند نقش اساسی در نتیجه بازی خواهد داشت. ما دو هدف را هم پیگیری می‌کنیم، اول اینکه گل نخوریم و دوم اینکه گل بزنیم. خط حمله مس هم با آمدن شیمبا قوی شده است.

نمی‌دانم چرا هنوز نمی‌توانیم از بانیاما استفاده کنیم! سرمربی گل‌گهر درباره محرومان و مصدومان تیمش تصریح کرد: می‌دانید که سال گذشته رفتار خوبی با ما نشد و به ما ظلم شد، همه هم می‌دانند. مهم این است مردم می‌دانند؛ هنوز ما از بانیاما نمی‌توانیم استفاده کنیم. دلایلش را هم نمی‌دانم. او بسیار بازیکن خوبی است و در لیگ قهرمانان آسیا شش بازی انجام داده است. شاید ما هم باید بازیکن ۶۰۰ یا ۸۰۰ هزار دلاری بیاوریم و ناگهان ۳۰۰ هزار یورو‌ی آن گم شود! شاید آنطور بهتر بود. ما بازیکنی آوردیم که جوان است و می‌توانست باب خوبی برای فوتبال ما باشد که استعدادها را با رقم پایین بیاوریم. فکر می‌کنم رقم قرارداد بانیاما ۶۰، ۷۰ هزار دلار بود و از نظر کیفیت بسیار بازیکن خوبی بود. شاید ایراد از ماست که نمی‌رویم بازیکن ۸۰۰ هزار یورویی بیاوریم و این وسط ۴۰۰ هزار یورو‌ی آن گم شود.

ما یک بازیکن خیلی خوب داریم به‌ اسم «گل‌گهر» قلعه‌نویی در واکنش به این موضوع که از رضا شکاری در بازی قبل در پست وینگر چپ استفاده کرده است، گفت: ما یک بازیکن خیلی خوب داریم به‌ اسم «گل‌گهر». یعنی این بازیکنان باید قالب گل‌گهر قرار بگیرند. شکاری یک استعداد بسیار ناب است، منتهی در این چند ساله هم به او کم محبتی شد و هم رفتار خودش اشتباه بود. نه اینکه منتی باشد، ولی باشگاه گل‌گهر و مجموعه ما بازیکنی که یک سال نمی‌توانست بازی کند را آورد و تر و خشکش کرد و به او روحیه داد. شاید اگر این کار را نمی‌کردیم این بازیکن به بی‌راهه می‌رفت. کمتر باشگاه و کادر فنی این کار را می‌کند. یک نمونه دیگرش ایمان سلیمی بود که رباط پاره کرد. دو ماه قبل از لیگ جایی نداشت که تمرین کند، ولی ما دو ماه این بازیکن را آوردیم و هزینه و روحیه دادیم، الان هم در مس رفسنجان است. یعنی هیچ باشگاه و کادر فنی این کار را نمی‌کند. شکاری هم از این دست استعدادهاست که اگر از خودش مراقبت کند و نگرشش را درست کند، یکی از سرمایه‌های خوب فوتبال ماست.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.