سرپرست باشگاه تراکتور اعلام کرد براساس نظر کادر فنی هر پُست این تیم که نیاز به بازیکن داشته باشد، تقویت می‌شود.

سرپرست باشگاه تراکتور اعلام کرد براساس نظر کادر فنی هر پُست این تیم که نیاز به بازیکن داشته باشد، تقویت می‌شود. ایوب بهتاج در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره عملکرد تیم تراکتور در نخستین دیدار فصل خود مقابل گل‌گهر سیرجان و شکست ۲ بر یک سرخپوشان اظهار داشت: به نظرم بازی خوبی بود، خصوصاً در نیمه دوم عملکرد خوبی داشتیم. طبیعی است بازی اول دو تیم بود و اگر دقت کنید تمام تیم‌ها مشکل ناهماهنگی داشتند. قطعاً بازیکنان در دیدارهای پیش رو شناخت بهتری از هم پیدا خواهند کرد و شرایط تیم و نتایج بهتر خواهد شد.

وی در مورد جذب مهاجم خارجی و اینکه گفته می‌شود تراکتوری‌ها در چند پُست دنبال جذب بازیکن جدید هستند، گفت: طبق نظر کادر فنی در هر پُستی که بازیکن نیاز داشته باشیم به‌زودی اقدام به جذب بازیکن خواهیم کرد. در مورد مهاجم هم فعلاً نمی‌توانم چیزی بگویم و اگر چیزی نهایی شد، اعلام می‌کنیم.

سرپرست باشگاه تراکتور درباره آخرین وضعیت ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز و اینکه چه زمانی این ورزشگاه برای میزبانی در لیگ برتر آماده خواهد شد، گفت: اداره کل ورزش و جوانان و باشگاه تراکتور تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن معایب ورزشگاه یادگار امام (ره) برطرف شود و بتوانیم میزبانی از هواداران‌مان را در این ورزشگاه داشته باشیم. کارها به طور شبانه‌روزی در حال انجام است و امیدواریم هر چه زودتر این ورزشگاه برای میزبانی در لیگ برتر آماده شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.