باشگاه بارسلونا به واسطه حرکت اقتصادی جدیدش نام تمام بازیکنان تازه‌‌وارد این تیم به جز یک نفر را در سازمان لیگ اسپانیا به ثبت رساند.

باشگاه بارسلونا به واسطه حرکت اقتصادی جدیدش نام تمام بازیکنان تازه‌‌وارد این تیم به جز یک نفر را در سازمان لیگ اسپانیا به ثبت رساند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، با فعال شدن چهارمین اهرم اقتصادی باشگاه بارسلونا از طریق فروش ۲۴.۵ درصد دیگر از مالکیت استودیوی بارسا، این باشگاه توانست نام تمام بازیکنانی که تابستان امسال به خدمت گرفته است، به جز ژول کونده را در سازمان لیگ اسپانیا ثبت کند.

در حالی که حتی نام سرخی روبرتو و عثمان دمبله (دو بازیکن فصل گذشته که قراردادشان تمدید شده است) در سازمان لیگ اسپانیا ثبت شده، مدافع فرانسوی که از سویا به کاتالان‌ها پیوسته است هنوز به‌صورت رسمی بازیکن این تیم محسوب نمی‌شود. دلیل آنهم بالاتر بودن رقم لیست حقوق‌های پرداختی باشگاه بارسلونا به بازیکنانش از سقف تعیین شده توسط لالیگاست.

بارسلونا برای اینکه بتواند نام کونده را در سازمان لیگ به ثبت برساند دو گزینه دارد. نخست کاهش بیشتر حقوق‌های پرداختی به بازیکنانش و دوم فروش یا قرض دادن یکی از بازیکنان فعلی‌اش.

کاتالان‌ها اما با توجه به مصدومیت و خانه‌نشینی کونده پس از عمل جراحی اخیر، برای این کار فرصت کافی دارند. در واقع آنها تا ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۳ این امکان را دارند که از قانون یک در ازای یک لالیگا استفاده کنند که به موجب آن در صورت انتقال یک بازیکن به تیمی دیگر می‌توانند از کونده در لالیگا استفاده کنند. با این حال این اتفاق شاید خیلی زودتر هم رخ دهد، چرا که احتمال جدایی سه بازیکن این تیم فرنکی دیونگ، سرجینیو دست و ممفیس دپای تا قبل از بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات تابستان امسال وجود دارد.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.