سرمربی گل‌گهر سیرجان گفت که مشخص نیست بازیکنی از تیمش برای دیدار با تراکتور محروم است یا خیر.

سرمربی گل‌گهر سیرجان گفت که مشخص نیست بازیکنی از تیمش برای دیدار با تراکتور محروم است یا خیر. به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار گل‌گهر سیرجان - تراکتور تبریز اظهار داشت: روز خبرنگار را به خبرنگاران اصیل که برای ساختن جامعه قلم زدند و از زندگی و جوانی خود گذشتند، تبریک می‌گویم. خیلی خوشحالیم که لیگ برتر آغاز شده است. شناخت تیم‌ها از یکدیگر در هفته‌های نخست کمتر و بازی‌ها سخت‌تر است. به تیم تراکتور خوش‌آمد می‌گویم. این باشگاه برخلاف سال گذشته تیم بسیار خوبی دارد و کادر فنی و بازیکنان خوبی گرفته‌ است.

وی در مورد تمرینات آماده‌سازی گل‌گهر خاطرنشان کرد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و امیدوارم با ارائه یک بازی خوب به سه امتیاز برسیم. گل‌گهر شرایط خوبی دارد. بازیکنان زیادی از ما جدا شده‌اند، اما مهمترین کار ما این بود که شاکله تیم را حفظ کردیم و چند بازیکن به جمع‌مان اضافه شدند. امیدوارم آنها برای نفراتی که جدا شده‌اند، جایگزینان خوبی باشند. اردوی خوبی در ترکیه داشتیم؛ به ویژه دیدار با ایوب‌اسپور که به ما خیلی کمک کرد و دستاوردهای بسیار خوبی داشت. به اهداف‌مان در اردوی ترکیه رسیدیم.

سرمربی گل‌گهر سیرجان با تمجید از مدیران این باشگاه گفت: از مدیریت باشگاه تشکر می‌کنم که عملکرد بسیار خوبی در حفظ شاکله تیم و برنامه‌های ستادی باشگاه داشته است. چند بازیکن را می‌خواستیم که آنها را جذب کردیم و تا زمان وجود دارد، شاید یکی دو بازیکن دیگر جذب کنیم.

قلعه‌نویی درباره غایبان گل‌گهر برای دیدار با تراکتور تصریح کرد: بلاتکلیف هستیم و نمی‌دانیم محروم داریم یا خیر. بازیکن مصدوم نداریم و همه در شرایط خوبی هستند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.