علاقه‌مندان به خرید بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در دومین مرحله از فروش بلیت می‌توانند جهت خرید بلیت به‌صورت آنلاین اقدام کنند.

علاقه‌مندان به خرید بلیت مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در دومین مرحله از فروش بلیت می‌توانند جهت خرید بلیت به‌صورت آنلاین اقدام کنند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، براساس اعلام کارگروه بلیت‌فروشی مسابقات تیم ملی ایران در جام جهانی و پیرو اختصاص سهمیه جدید به فدراسیون فوتبال ایران در سه مسابقه تیم ملی در مرحله گروهی رقابت‌ها از سوی فیفا، همچنین بر مبنای رویه سایت فیفا هواداران تیم ملی در داخل کشور می‌توانند جهت خرید آنلاین بلیت از طریق سامانه بلیت‌فروشی فدراسیون فوتبال اقدام کنند.

خرید بلیت در سامانه ticket.ffiri.ir از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۹ مرداد آغاز خواهد شد و تا فروش بلیت‌های موجود در این مرحله ادامه خواهد یافت.

شرایط خرید بلیت:

۱- هر سرگروه در این فرآیند می‌تواند نسبت به انتخاب بلیت برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعاً چهار نفر در هر گروه) اقدام نماید.

۲- بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب فیفا براساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر بعلاوه ۱۰ درصد کارمزد (بر مبنای مجوز فیفا) دریافت می‌شود و پس از تکمیل فرآیند و پرداخت وجه، پیامک تأیید قطعی شدن خرید بلیت از سرشماره پیامکی ۱۰۰۰۹۸۹۲ برای خریداران ارسال خواهد شد.

۳- با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیرقانونی است، خرید بلیت اشخاص حقیقی به منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام جهانی تلقی می‌شود و امکان واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد. براین اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیرمستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می‌کنند هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۴- سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقه‌مندان به خرید بلیت بازی‌های تیم ملی در خارج از ایران می‌توانند با ثبت‌نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.

۵- با توجه به واگذاری قطعی بلیت‌های درخواست شده از فیفا به فدراسیون فوتبال ایران و عدم امکان استرداد بلیت‌های دریافتی به فیفا، فروش بلیت به علاقه‌مندان به‌صورت قطعی انجام خواهد شد و امکان استرداد بلیت در صورت انصراف وجود ندارد.

لازم به ذکر است فدراسیون فوتبال تنها درباره فروش بلیت‌های دریافتی به‌عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت داشته و در مورد نحوه حضور علاقه‌مندان در کشور قطر، بلیت پرواز و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

علاقه‌مندان به تهیه بلیت جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در کلیه مراحل ثبت‌نام و خرید می‌توانند سؤالات خود را به شماره‌های ۰۹۰۱۳۵۱۳۱۶۶ و ۰۹۰۱۳۵۸۹۸۰۸ در نرم‌افزار واتساپ همچنین آدرس ایمیل Ir-ticket۲۰۲۲@ffiri.ir ارسال نمایند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.