بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تیم‌های دیگر اراده می‌کنند و بازیکن خارجی جذب می‌کنند، اما پرسپولیس فقط مذاکره می‌کند و منتظر است تا با بازیکن خارجی به توافق برسد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تیم‌های دیگر اراده می‌کنند و بازیکن خارجی جذب می‌کنند، اما پرسپولیس فقط مذاکره می‌کند و منتظر است تا با بازیکن خارجی به توافق برسد. حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شروع فصل جدید لیگ برتر و دیدار سرخپوشان با ذوب‌آهن در اصفهان اظهار داشت: در فصل پیش رو قطعاً ما لیگ جذاب و البته سختی را شاهد خواهیم بود که شرایط برای همه تیم‌ها سخت خواهد بود. پرسپولیس هم اگر دنبال قهرمانی است باید از هفته اول و مقابل ذوب‌آهن با قدرت بازی‌ها را شروع کند. هیچ حریفی امسال آسان نیست و به دلیل برگزاری جام جهانی مسابقات فشرده برگزار می‌شود و بازیکنان باید با آمادگی و تمرکز بالایی بازی کنند.

وی ادامه داد: رقبای پرسپولیس امسال شرایط بسیار عالی دارند و به خوبی تقویت شدند. سپاهان و استقلال از کادر فنی تا بازیکن نفرات خوبی به کادرشان اضافه کردند و قطعاً به چیزی جز قهرمانی فکر نخواهند کرد. البته در این بین فولاد خوزستان را هم امسال باید جزو مدعیان قرار دهیم. تنها نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان بازیکنان خوبی جذب کرده است و در این فصل یک تیم پرمهره در اختیار دارد و به راحتی به تیمی باج نخواهد داد. در کنار این چهار تیم، تیم‌هایی مثل گل‌گهر و مس رفسنجان هم تیم‌هایی هستند که نمی‌توانید از آنها چشم‌پوشی کنید.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: یحیی گل‌محمدی هم براساس نیاز تیمش، بازیکنان خوبی اضافه کرد. سرخپوشان خیلی زود پس از پایان فصل گذشته اقدام به گرفتن ستاره‌ها کردند و در هر پست ضعف‌هایش را پوشش دادند، اما یک نکته منفی در تیم وجود دارد، آنهم این است که بین نفرات اصلی و ذخیره‌ها فاصله زیاد است. با توجه به شرایطی که از این فصل و رقابت فشرده تیم‌ها گفتم، پرسپولیس باید برای قهرمانی نیمکت قوی هم داشته باشد تا در صورت لزوم به تیم کمک کنند.

«باعث تعجب‌ است که از ابتدای زمان نقل‌وانتقالات پرسپولیس نتوانسته است با یک مهاجم خارجی به توافق برسد.»، درخشان با اشاره به این موضوع تصریح کرد: اکثر تیم‌ها با هر بازیکن خارجی که مدنظر دارند وارد مذاکره می‌شوند، خیلی سریع هم به نتیجه می‌رسند و حتی آن بازیکن به ایران می‌آید و در تمرینات‌شان شرکت می‌کند، اما پرسپولیس نمی‌تواند این کار را انجام دهد. مدیران باشگاه صحبت می‌کنند که در حال مذاکره هستیم و نگران نباشید و یا مهاجم خارجی به‌زودی به ایران می‌آید، اما در نهایت هیچ اتفاقی نمی‌افتد. برای من و سایر پیشکسوتان و هواداران جای سؤال دارد که چرا پرسپولیس تا الان نتوانسته است مهاجم خارجی جذب کند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی که پرسپولیس در ابتدای زمان نقل‌وانتقالات پشت سر هم با بازیکنان به توافق می‌رسید و ستاره‌های خوبی را خرید، به یکباره پس از اعتراض یکسری افراد همه چیز متوقف شد، ولی می‌بینیم سایر باشگاه‌ها هر وقت اراده می‌کنند بازیکن خارجی می‌گیرند. متأسفانه پرسپولیس یک ماه منتظر ماند تا با مهاجم خارجی به توافق برسد و در نهایت این اتفاق نیفتاد. خیلی‌ها معتقدند که دلال‌ها نمی‌گذارند و قیمت‌ بازیکنان را بالا می‌برند. من می‌خواهم بگویم که ایجنت‌ها برای تیم‌های دیگر نمی‌توانند این کار را انجام دهند و سود بیشتری ببرند. شاید آنها تیم‌های دیگر را دوست ندارند! مدیران باشگاه باید هرچه زودتر کاری کنند تا نگرانی هواداران برطرف شود.

بازیکن پیشین پرسپولیس در پایان گفت: پول دلیل اصلی نیامدن مهاجم خارجی به پرسپولیس است. بازیکن خوب خارجی با قیمت پایین به ایران نمی‌آید، به جای اینکه ایراد کار را گردن دلال‌ها بیندازیم باید پول خرج کنیم. سایر تیم‌ها هم در همین شرایط مهاجم خارجی خریدند، پرسپولیس اما نمی‌تواند با ۲۰۰، ۳۰۰ هزار دلار مهاجم خوب بگیرد و باید هزینه کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.