دیدارهای هفته نخست لیگ برتر فوتبال انگلیس با شکست خانگی منچستریونایتد و تساوی تیم برنتفورد در خانه لسترسیتی ادامه یافت.

دیدارهای هفته نخست لیگ برتر فوتبال انگلیس با شکست خانگی منچستریونایتد و تساوی تیم برنتفورد در خانه لسترسیتی ادامه یافت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته اول لیگ برتر انگلیس، عصر امروز (یکشنبه) دو بازی انجام شد که در مهمترین آنها منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه ۲ بر یک به میهمانش تیم برایتون باخت.

در این بازی که اریک تن‌هاخ سرمربی شیاطین سرخ تصمیم گرفت رونالدو را روی نیمکت‌نشین کند و در دقیقه ۵۳ او را به جای فِرِد به میدان بفرستد، پاسکال گروس در دقایق ۳۰ و ۳۹ برای برایتون گلزنی کرد. تنها گل منچستریونایتد هم به لطف اشتباه بازیکن حریف الکسیس مک آلیستر در باز کردن دروازه تیم خودی در دقیقه ۶۸ رقم خورد.

در بازی همزمان تیم برنتفورد که سامان قدوس برای آن توپ می‌زند، در غیاب بازیکن ایرانی‌اش میهمان تیم لسترسیتی بود و این بازی را با تساوی ۲-۲ به پایان رساند. تیموتی کاستانیه در دقیقه ۳۳ و کایرنان دوزبری هال در دقیقه ۴۶ برای لسترسیتی و ایوان تونی در دقیقه ۶۲ و جاش داسیلوا در دقیقه ۸۶ گل‌های برنتفورد را به ثمر رساندند.

در آخرین بازی هفته اول لیگ برتر انگلیس، از ساعت ۲۰ به وقت تهران منچسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها میهمان وستهام است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.