تیم فوتبال بانوان خاتون بم برای شرکت در اردوی تدارکاتی و بازی دوستانه با تیم‌های باشگاهی قزاقستان روز هشتم مردادماه به این کشور سفر می‌کند.

تیم فوتبال بانوان خاتون بم برای شرکت در اردوی تدارکاتی و بازی دوستانه با تیم‌های باشگاهی قزاقستان روز هشتم مردادماه به این کشور سفر می‌کند. مرضیه جعفری سرمربی تیم فوتبال خاتون بم با اعلام این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هشتم مردادماه به قزاقستان اعزام شده و دو بازی تدارکاتی با تیم‌های باشگاهی این کشور برگزار خواهیم کرد چون در ایران نمی‌توانیم بازی دوستانه ای داشته باشیم و تیم‌ها تعطیل هستند.

وی افزود: در پایان اردوی تدارکاتی و بازی دوستانه با قزاقستان ۲۰ مردادماه به ازبکستان محل برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا می‌رویم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان خاتون بم با اشاره به مشکل نداشتن زمین در استان کرمان خاطرنشان کرد: زمین چمن ما در حال تعمیر است و متاسفانه زمین چمن نداریم و با فدراسیون برای برگزاری اردوهای آماده سازی تیم در تهران صحبت کردیم که درگیر برگزاری اردوهای تیم ملی بودند لذا ۲۳ تا ۳۰ تیرماه به ما زمین دادند. بنابراین تمرین ما هم در همین زمان برگزار خواهد شد و متاسفانه زمان تمرین ما خیلی کم است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.