هافبک پرتغالی منچسترسیتی همچنان در رادار باشگاه بارسلونا قرار دارد اما عملی شدن این انتقال نیاز به بودجه قابل‌توجهی دارد.

هافبک پرتغالی منچسترسیتی همچنان در رادار باشگاه بارسلونا قرار دارد اما عملی شدن این انتقال نیاز به بودجه قابل‌توجهی دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیران باشگاه بارسلونا که در پی فراز و نشیب فصل گذشته و واگذاری قهرمانی لالیگا به رقیب دیرینه خود یعنی رئال مادرید، حالا قصد دارند برای فصل آینده تیمی رقابتی‌تر را برای ژاوی هرناندس آماده کنند، برای همین چشم به جذب بازیکنانی همچون روبرت لواندوفسکی و برناردو سیلوا دارند.

بر اساس گزارش نشریه «موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا؛ ژرژ مندز مدیر برنامه‌های این هافبک پرتغالی در هر ملاقاتی که با خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا و متئو آلِمانی مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا داشته تأکید کرده که سیلوای ۲۷ ساله می‌خواهد به رؤیایش جامعه عمل بپوشاند و برای بارسلونا بازی کند.

در سوی دیگر منچسترسیتی و پپ گواردیولا ترجیح می‌دهند هافبک بازیساز خود را از دست ندهند اما در صورتی که برناردو سیلوا مصمم به جدایی از این تیم باشد، برای فروش او ۸۵ تا ۹۰ میلیون یورو می‌خواهند که بعید به نظر می‌رسد بارسلونا با اوضاع مالی فعلی‌اش بتواند چنین رقمی را پرداخت کند.

سیلوا که در سال ۲۰۱۷ از موناکو به منچسترسیتی پیوست، تاکنون در ۲۵۱ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۴۸ گل زده و ۵۱ پاس گل را از خود برجای گذاشته است. این هافبک پرتغالی که تا تابستان ۲۰۲۵ با منچسترسیتی قرارداد دارد، تاکنون به این تیم برای کسب ۱۱ جام مختلف از جمله چهار قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس کمک کرده است.

این خبر حدود ۱ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.