مدافع اسلواکیایی تیم فوتبال اینتر به پاری‌سن‌ژرمن چراغ سبز نشان داد.

مدافع اسلواکیایی تیم فوتبال اینتر به پاری‌سن‌ژرمن چراغ سبز نشان داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، میلان اشکرینیار که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دنبال به خدمت گرفتن او در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی جاری است، به نظر می‌رسد آماده برداشتن گام بعدی در دوران حرفه‌ای‌اش است. بر اساس گزارش روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا؛ مدافع اسلواکیایی اینتر تمایل دارد به پاری‌سن‌ژرمن ملحق شود و به این باشگاه فرانسوی پاسخ مثبت داده است.

شرایط مالی باشگاه اینتر و اصرار پاری‌سن‌ژرمن به انتقال اشکرینیار ۲۷ ساله به جمع پاریسی‌ها، احتمال عملی شدن این انتقال را قوت می‌بخشد. حالا همه چیز بسته به نتیجه مذاکرات دو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و اینتر دارد. طبق گزارش «گاتزتا»؛ اشکرینیار در ابتدا نسبت به پذیرش پیشنهاد PSG تردید داشته اما با تماسی که اشرف حکیمی هم‌تیمی‌ پیشینش با او داشت، او نسبت به حضور در این تیم متقاعد شده است.

پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی ۶۰ میلیون یورویی به اینتر بابت جذب اشکرینیار داده است اما مدیران اینتر خواستار دریافت پیشنهادی ۸۰ میلیون یورویی شده‌اند. پیشنهاد اولیه PSG برای این بازیکن ۵۰ میلیون یورو بوده است.

اشکرینیار که در سال ۲۰۱۷ از سامپدوریا به اینتر پیوست و تا سال ۲۰۲۳ هم تحت‌قرارداد این باشگاه ایتالیایی است، تا کنون در ۲۱۵ بازی برای این تیم به میدان رفته و ۱۱ گل هم به ثمر رسانده است.

او تاکنون با نراتزروی یک قهرمانی در سری A، یک قهرمانی در جام حذفی ایتالیا و یک قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا را تجربه کرده است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.