عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: توضیحات ناظر دیدار تراکتور و پرسپولیس برای تصمیم‌گیری در خصوص این دیدار خیلی راهگشا خواهد بود.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: توضیحات ناظر دیدار تراکتور و پرسپولیس برای تصمیم‌گیری در خصوص این دیدار خیلی راهگشا خواهد بود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رضا جاودانی در خصوص تصمیم‌گیری درباره دیدار تراکتور و پرسپولیس اظهار داشت:‌ هنوز در حال رسیدگی هستیم و روز دوشنبه قرار است آقایان پیروانی و محمودی و نمایندگان حقوقی هر دو باشگاه در جلسه حضور پیدا کند تا توضیحات‌شان را بشنویم.

وی درباره مطرح شدن شایعه‌ای مبنی بر تکرار مجدد دیدار تراکتور و پرسپولیس عنوان کرد: تا رای اعلام نشده است به شایعات توجهی نکنید.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که چقدر اعلام رای طولانی شده است؟ گفت: به هر حال یکسری ادعاها شده است و باید به آن رسیدگی شود.

جاودانی در پاسخ به این سوال که تا قبل از پایان لیگ رای اعلام می‌شود؟ تصریح کرد: با توجه به اینکه مسابقات به تعویق افتاده، احتمالا رای تا قبل از پایان لیگ اعلام می‌شود.

وی درباره این موضوع که باشگاه تراکتور اعلام کرده دو بازیکن پرسپولیس باید محروم شوند، خاطرنشان کرد: اگر باشگاه تراکتور تصمیم‌گیرنده است بحث آن فرق می‌کند. به هر حال هر دو طرف ادعایی کردند و باید ثابت شود. ما ناظر بازی را هم خواسته‌ایم و با توضیحاتی که داد خیلی برای تصمیم‌گیری راهگشا بود.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.