باشگاه منچستریونایتد از ترتیب دادن یک بازی دوستانه با روخی‌بلانکو در تور پیش‌فصل خبر داد.

باشگاه منچستریونایتد از ترتیب دادن یک بازی دوستانه با روخی‌بلانکو در تور پیش‌فصل خبر داد. به گزارش خبرگراری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد به طور رسمی اعلام کرد در چارچوب آماده‌سازی این تیم برای فصل آینده و تور پیش‌فصل، پس از سفری که شیاطین سرخ به کشورهای تایلند و استرالیا خواهند داشت، راهی نروژ خواهند شد تا در تاریخ ۳۰ جولای (۸ مرداد) در شهر اسلو و در دیداری دوستانه به مصاف اتلتیکومادرید بروند.

باشگاه منچستریونایتد پیش از این اعلام کرده بود؛ شیاطین سرخ برای تور پیش‌فصل ابتدا راهی تایلند خواهند شد و در تاریخ ۱۲ جولای ۲۰۲۲ (۲۱ تیر ۱۴۰۱) در دیداری دوستانه و در شهر بانکوک با لیورپول روبه‌رو خواهند شد.

اعضای تیم فوتبال منچستریونایتد سپس راهی شهر ملبورن استرالیا خواهند شد که اولین حضورشان در این شهر از سال ۱۹۹۹ خواهد بود. منچستری‌ها در ورزشگاه ملبورن کریکت به ترتیب در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۹ جولای ۲۰۲۲ (۲۴ و ۲۸ تیر ۱۴۰۱) در دیدارهایی دوستانه مقابل تیم‌های ملبورن ویکتوری و کریستال‌پالاس صف‌آرایی خواهند کرد.

شاگردان تن‌هاخ در ادامه در تاریخ ۲۳ جولای (یکم مرداد) در ورزشگاه اُپتوس به مصاف استون‌ویلا می‌روند تا حسن ختامی برای تور استرالیا باشد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.