خبرنگار سرشناس فوتبال در ایتالیا مدعی شد که ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن قطعاً فصل آینده هم در این تیم بازی خواهد کرد.

خبرنگار سرشناس فوتبال در ایتالیا مدعی شد که ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن قطعاً فصل آینده هم در این تیم بازی خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که در پی پیشنهاد نجومی که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به کیلیان امباپه داده این مهاجم فرانسوی تصمیم به ماندن در پارک دو پرنس گرفته است.

در حالی که تا یک هفته پیش از رئال مادرید به عنوان مقصد قطعی و حتمی امباپه یاد می‌شد، پیشنهاد ۳۰۰ میلیون یورویی پاری‌سن‌ژرمن به عنوان پاداش تمدید قرارداد، توانسته این بازیکن ملی‌پوش را وسوسه کند.

دی‌‌مارتزیو اما مدعی شده است که به جز مسئله مالی، امباپه به یک دلیل دیگر هم مجاب شده به زندگی در فرانسه ادامه دهد و آن هم مداخله خانواده‌اش در تصمیم‌گیری او برای آینده‌اش است که ظاهراً ماندن در وطن خود را به زندگی در مادرید ترجیح می‌دهند.

کارشناس شبکه اسکای اسپورت در ادامه مدعی شده است که امباپه ممکن است در پایان بازی امشب (شنبه) پاریسی‌ها برابر متز در هفته پایانی لوشامپیونه، تصمیم خود برای ماندن در پارک دو پرنس را اعلام رسمی کند و حتی باشگاه یک جشن کوچک برای قدردانی از او به خاطر تصمیمش برای ماندن ترتیب خواهد داد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.