بال کروات و تأثیرگذار اینتر در حالی در رادار باشگاه یوونتوس قرار دارد که آینده حرفه‌ای او همچنان در هاله‌ای از ابهام است.

بال کروات و تأثیرگذار اینتر در حالی در رادار باشگاه یوونتوس قرار دارد که آینده حرفه‌ای او همچنان در هاله‌ای از ابهام است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس گزارش نشریه «گاتزتا دلو اسپورت»؛ تنش بین اینتر و ایوان پریشیچ افزایش یافته است، چون مدیران این باشگاه ایتالیایی هنوز پیشنهادی به این بال کروات ارائه نکرده اند، این در حالی است که او احساس می‌کند که شایسته دریافت پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی اینتر است. تنش بین دو طرفین زمانی بالا گرفت که پریشیچ ۳۳ ساله پس از پیروزی اینتر در فینال جام حذفی ایتالیا مقابل یوونتوس به وضوح عصبانیتش را از این موضوع اعلام کرد. وضعیت اما از آن زمان تغییری نکرده، چون اینتر تنها خواهان تمدید دو ساله قرارداد این بازیکن با دستمزد ۴.۵ میلیون یورو در هر فصل است اما ایوان و اطرافیانش برای عقد قرارداد دو ساله ۶ میلیون یورو در هر فصل دستمزد می‌خواهند.

همین تنش‌ها سبب شده تا باشگاه‌هایی همچون چلسی و یوونتوس نسبت به خدمت گرفتن پریشیچ علاقه نشان دهند. روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» گزارش داده؛ یوونتوس آماده ربودن این بازیکن کروات از دست چلسی است اما روزنامه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا حالا خبر می‌دهد که پریشیچ برنامه‌ای برای پیوستن به راه‌راه‌پوشان تورین ندارد و پیشنهاد آنها را رد خواهد کرد.

پریشیچ که در سال ۲۰۱۵ از ولفسبورگ به اینتر پیوست و در این بین یک فصل هم به طور قرضی برای بایرن مونیخ بازی کرد، تاکنون در ۲۵۳ بازی برای نراتزوری به میدان رفته و آمار ۵۴ گل‌زده و ۴۹ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. قرارداد فعلی او با اینتر تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۲ اعتبار دارد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )