مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن هنوز در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش تصمیم‌گیری نکرده اما یک پیشنهاد وسوسه‌انگیز از سوی پاریسی‌ها می‌تواند موضع او را تغییر دهد.

مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن هنوز در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش تصمیم‌گیری نکرده اما یک پیشنهاد وسوسه‌انگیز از سوی پاریسی‌ها می‌تواند موضع او را تغییر دهد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیلیان امباپه که روزهای پایانی قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را سپری می‌کند، همچنان آینده حرفه‌ای‌اش در هاله‌ای از ابهام است. پیش از این گزارش‌هایی منتشرشده بود که تیم بعدی این مهاجم فرانسوی، رئال مادرید خواهد بود اما حالا خبر می‌رسد احتمال چرخش ۱۸۰ درجه‌ای این مهاجم ۲۳ ساله و ماندنش در پاری‌سن‌ژرمن وجود دارد.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا درباره آخرین تحولات در خصوص آینده حرفه‌ای مهاجم PSG خبر داد؛ مدیران باشگاه رئال مادرید امیدوار بودند که تا سه‌شنبه گذشته از کیلیان امباپه چراغ سبز دریافت کنند اما او زمان بیشتری از این باشگاه اسپانیایی برای فکر کردن درباره آینده حرفه‌ای‌اش خواسته است. طبق ادعای رومانو؛ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد خود برای تمدید قرارداد این مهاجم فرانسوی را بهبود بخشیده است و قرار است امباپه و اطرافیانش امروز در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش بحث و تبادل نظر کنند.

در سوی دیگر؛ نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید مدعی شده که امباپه روز یکشنبه تصمیم نهایی خود را به دو باشگاه رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن اطلاع خواهد داد. این نشریه همچنین خبر داد؛ رئال مادرید از امباپه پاسخ مثبت گرفته بود اما پس از اینکه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن از این مهاجم فرانسوی و خانواده‌اش خواست تا ملاقاتی با هم داشته باشند، مادر امباپه با باشگاه رئال مادرید تماس می‌گیرد و به اطلاع مدیران باشگاه می‌رساند که آنها در حال فکر کردن در خصوص آینده حرفه‌ای کیلیان هستند و برای پاسخ نهایی زمان خواسته است.

کیلیان امباپه که از سال ۲۰۱۷ در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است، تاکنون در ۲۱۶ بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و آمار ۱۶۸ گل‌زده و ۸۷ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.