هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادن گفت که این تیم با وجود مشکلات مالی نتایج خوبی در لیگ بیست‌ویکم گرفته است.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادن گفت که این تیم با وجود مشکلات مالی نتایج خوبی در لیگ بیست‌ویکم گرفته است. محمدرضا غبیشاوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص اینکه صنعت نفت در ۱۰ بازی گذشته فقط یک برد به دست آورده است، گفت: خودمان هم بابت برخی نتایج و باخت‌هایی که آوردیم ناراحت هستیم. در چند بازی واقعا بدشانس بودیم و از داوری هم لطمه دیدیم. در بازی آخر با آلومینیوم که همه چیز واضح بود و اگر اشتباهات داور نبود قطعا ۳ امتیاز را می‌گرفتیم. این باخت جایگاه ما را بد کرد. تلاش می‌کنیم در سه بازی بعدی نتایج خوبی بگیریم و خودمان را در جدول بالا بکشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نتایج صنعت نفت در این فصل قابل دفاع بوده است؟» تاکید کرد: تیم ما با وجود مشکلات مالی نتایج خوبی در لیگ امسال گرفته و باید شرایط صنعت نفت را با تیم‌های دیگر هم قیاس کنید. همه می‌دانند تیم ما از لحاظ مالی و امکانات با چه مشکلاتی روبه‌رو است و فکر می‌کنم بد نتیجه نگرفتیم. اگر اشتباهات داوری و بدشانسی نبود قطعا در رتبه بهتری قرار می‌گرفتیم.

غبیشاوی با اشاره به مشکلات مالی صنعت نفت یادآور شد: لیگ در حال تمام شدن است و ما فقط ۵۰ درصد پول گرفته‌ایم. واقعا زشت است که صنعت نفت هر سال مشکل مالی داشته باشد. امیدوارم مسئولان بودجه مشخصی را برای تیم ما تعیین کنند تا هر سال اینقدر مشکل نداشته باشیم.

هافبک صنعت نفت در ارتباط با بازی فردای تیمش با مس رفسنجان گفت: بازی سختی داریم و مس جزو تیم های خوب لیگ است ولی ما هدفی جز برد نداریم.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.