سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از وداع ستاره آرژانتینی این تیم با هواداران به تمجید از او پرداخت.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از وداع ستاره آرژانتینی این تیم با هواداران به تمجید از او پرداخت. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از تساوی ۲-۲ شب گذشته مردانش برابر لاتزیو در تورین که آخرین بازی خانگی پائولو دیبالا و جورجو کیه‌لینی برای بانوی پیر بود درباره این دو بازیکن باسابقه بیانکونری صحبت کرد.

دیبالا به دلیل خودداری باشگاه از تمدید قراردادش در پایان فصل جاری بازیکن آزاد می‌شود و جورجو کیه‌لینی هم با وجود اینکه یک فصل دیگر قرارداد داشت، تصمیم به فسخ آن گرفت تا سال‌های پایانی دوران بازیگری‌اش را در لیگی دیگر سپری کند.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی تیم فوتبال یوونتوس درباره خداحافظی این دو بازیکن گفت: یک شب فوق‌العاده پر از احساسات بود. امشب شب دیبالا و کیه‌لینی بود. کیه لینی ما را ترک می‌کند. او به فوتبال ایتالیا، اروپا و جهان عشق ورزیده و خدمات فراوانی کرده است. من فکر می‌کنم که هر بازیکنی در آکادمی‌های فوتبال باید ویدئوی بازی‌های کیه‌لینی را تماشا کند تا یاد بگیرد که چگونه دفاع کند. او به شخص خود من هم کمک‌های فراوانی کرد. زمانی که به یوونتوس آمدم (سال ۲۰۱۴) او، بوفون، بارتزالی، بونوچی و مارکیزیو به من کمک کردند که شرایط یوونتوس را درک کنم. پائولو هم بازیکن مهمی بود که هفت سال در یوونتوس بازی کرد. وقتی من به یووه آمدم او یک بچه بود و احساس می‌کنم که من او را بزرگ کردم. او با شایستگی جایگاهش را در ترکیب تیم به دست آورد و هواداران هم به درستی به او محبتی که لیاقتش را داشت دادند. دیبالا با کلاس بازی و اشتیاقش خدمات فراوانی به یوونتوس انجام داد.

واکنش دیبالا و کیه‌لینی به خداحافظی‌شان با هواداران بسیار متفاوت بود. در حالی که کیه‌لینی در تمام طول مدت خداحافظی‌اش خنده به لب داشت، دیبالا به پنهای صورت اشک می‌ریخت و هم‌تیمی‌هایش به سختی می‌توانستند به او دلداری دهند. آلگری در پاسخ به این سؤال که آیا دیبالا آماده چنین وداعی نبود، عنوان کرد: مسئله آماده بودن یا نبودن او نیست. بحث احساسات در میان است. شاید کیه‌لینی هم وقتی به خانه‌اش برگردد گریه کند. پائولو اما نتوانست جلوی خودش را بگیرد. من هم از دیدن او احساساتی شدم. خوشحالم که توانستیم در تجربه این احساسات با او شریک شوم.

یوونتوس تا آخرین ثانیه بازی با نتیجه ۲ بر یک برنده بود اما در نهایت با گلی که سرگئی میلینکوویچ ساویچ به ثمر رساند، برد را با تساوی عوض کرد.

سرمربی بانوی پیر در این خصوص اظهار داشت: ما داشتیم بازی را می‌بردیم. بازیکنان هم کارشان را خوب انجام می‌دادند اما از این طور اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد به خصوص در فصل پرتلاطمی که ما سپری کرده‌ایم اما باید دوباره به کسب پیروزی عادت کنیم.

آلگری در پایان درباره اهداف یوونتوس در پنجره نقل و انتقالات که شامل پل پوگبا و میلینکوویچ ساویچ می‌شود، تأکید کرد: من با باشگاه صحبت کرده‌ام. ما برنامه‌های مشخصی داریم. طبیعتاً شرایط بازی غیرقابل پیش‌بینی است. من فکر می‌کنم که ما با خرید بازیکنانی مانند ولاهوویچ و زکریا بستر خوبی برای تقویت تیم ایجاد کردیم. آنها فصل آینده بهتر هم خواهند شد.

این خبر حدود ۳ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.