تیم فوتبال نوجوانان ایران در کمتر از یکماه از زمان شروع آماده‌سازی خود با شرکت در تورنمنت کافا در اولین بازی مقابل ازبکستان به میدان رفت و به کسب نتیجه تساوی رضایت داد.

تیم فوتبال نوجوانان ایران در کمتر از یکماه از زمان شروع آماده‌سازی خود با شرکت در تورنمنت کافا در اولین بازی مقابل ازبکستان به میدان رفت و به کسب نتیجه تساوی رضایت داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، پس از دریافت یک گل‌ از سوی نوجوانان ایران در نیمه نخست این دیدار، رضا قندی‌پور در دقیقه ۵۹ ‌گل تساوی تساوی‌بخش را به ثمر رساند.

در ادامه با گل ماهانی صادقی در دقیقه ۶۲ نتیجه ۲ بر یک به سود شاگردان حسین عبدی تغییر کرد اما گل دقیقه ۸۸ ازبک‌ها باعث شد تا بازی با تساوی ۲ بر ٢ به اتمام برسد.

ترکیب اولیه ایران در این بازی آرشا شکوری، اسماعیل قلی زاده، مانی غلامی، عرفان درویش عال، ابوالفضل ذولیخایی، سعید امیری، سمیر حبوباتی، امیر محمد رزاقی نیا، علیرضا شریفی، کسری طاهری و ماهان صادقی بود.

ضمن اینکه ماهان صادقی بازیکن استعدادیابی شده از سوی فدراسیون فوتبال در برنامه استعدادیابی سراسری کشور، به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب و معرفی شد.

این خبر حدود ۲ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.