به اعتقاد سرمربی تیم فوتبال نساجی بازیکنان این تیم در دیدارهای اخیر به خاطر فشردگی مسابقات لیگ و جام حذفی با ۵۰ درصد توان خود در میدان حاضر شده‌اند.

به اعتقاد سرمربی تیم فوتبال نساجی بازیکنان این تیم در دیدارهای اخیر به خاطر فشردگی مسابقات لیگ و جام حذفی با ۵۰ درصد توان خود در میدان حاضر شده‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسماعیل اسماعیلی سرمربی نساجی درباره دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: بعد از اتفاقاتی که برای ما رخ داد یک بازی سخت مقابل تیمی داریم که طبیعتاً به مانند ما برای برد به زمین می‌آید. معمولاً در سالیان گذشته با توجه به اینکه نفت تیم خوبی است، رقابت خوبی را بین دو تیم شاهد بودیم.

وی ادامه داد: جا دارد من حامل پیامی از سمت هواداران‌مان باشم. آنها خواستند تا من از تماشاگران مسجدسلیمان تشکر کنم که در فینال حذفی حامی و مشوق تیم نساجی بودند. جا دارد از زبان مردم مازندران یک تشکر ویژه از مردم مسجدسلیمان داشته باشم. می‌دانم بازی سختی پیش رو داریم، امیدوارم با همدلی و رفاقتی که وجود دارد بازی قابل توجهی باشد تا هواداران لذت ببرند.

سرمربی نساجی درباره غایبان تیمش در این مسابقه گفت: با توجه به شرایطی که تیم ما داشت و رفت و آمدهایی که داشتیم، به بازیکنان‌مان فشار آمد و چند بازیکن مشکل دارند. مشکلات خیلی حاد نیست اما فکر می‌کنم بچه‌ها با ۵۰ درصد توان به بازی‌ها می‌آیند. امیدوارم به نحوی شایسته از مهره‌ها استفاده کنیم و یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

این خبر حدود ۳ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.