حساس‌ترین بازی هفته سی‌و‌ششم لیگ برتر با تقسیم امتیازات میان ‌لیورپول و تاتنهام به پایان رسید تا ضربه‌ای بزرگ به شانس قهرمانی قرمزپوشان مرسی‌ساید وارد شود.

حساس‌ترین بازی هفته سی‌و‌ششم لیگ برتر با تقسیم امتیازات میان ‌لیورپول و تاتنهام به پایان رسید تا ضربه‌ای بزرگ به شانس قهرمانی قرمزپوشان مرسی‌ساید وارد شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از شب نخست از هفته سی‌و‌ششم لیگ برتر فوتبال انگلیس، از ساعت ۲۳:۱۵ شنبه شب به وقت تهران، لیورپول و تاتنهام در ورزشگاه آنفیلد برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند که این بازی با تساوی یک - یک به پایان رسید.

در این مسابقه ابتدا تاتنهامی‌ها با گلزنی ستاره آسیایی‌شان سون هئونگ مین در دقیقه ۵۶ پیش افتادند اما لوئیز دیاز مهاجم لیورپول در دقیقه ۷۴ گل تساوی را برای میزبان مرسی‌سایدی به ثمر رساند.

با این نتیجه لیورپول ۸۳ امتیازی شد و با توجه به تفاضل گل بهترش نسبت به سیتی (۶۴ به ۶۳) که یک بازی کمتر دارد به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کرد. تاتنهام هم با این تساوی ۶۲ امتیازی شد و فاصله خود را با آرسنال رده چهارمی به یک امتیاز کاهش داد، البته با یک بازی بیشتر نسبت به توپچی‌ها.

این نتیجه بیشتر از همه به سود منچسترسیتی شد چرا که این تیم امروز از ساعت ۲۰ به وقت تهران می‌تواند با کسب پیروزی خانگی برابر نیوکاسل با حاشیه امنیتی سه امتیازی صدر جدول را از لیورپولی‌ها پس بگیرد.

امروز سه بازی دیگر هم برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

نوریچ - وستهام ۱۷:۳۰ لسترسیتی - اورتون ۱۷:۳۰ آرسنال - لیدزیونایتد ۱۷:۳۰

در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ برتر جزیره، پس از لیورپول و منچسترسیتی که هر دو با ۸۳ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند، چلسی ۶۷ امتیازی و آرسنال ۶۳ امتیازی رده‌های سوم و چهارم را در اختیار دارند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.