صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا از پس قعرنشین جدول این مسابقات برنیامد.

صدرنشین جدول رده‌بندی لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا از پس قعرنشین جدول این مسابقات برنیامد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی از شب دوم از هفته بیست‌و‌ششم رقابت‌های سری A ایتالیا، شب گذشته (شنبه) از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، تیم فوتبال میلان در خانه سالرنتینا به میدان رفت که این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

میلان که در صورت کسب پیروزی در این بازی می‌توانست جایگاهش را در صدر جدول تثبیت کند، با گلزنی جونیور مسیاس در دقیقه ۵ خیلی زود از میزبان خود پیش افتاد. سالرنیتانا اما در دقیقه ۲۹ به وسیله فدریکو بوناتزولی گل تساوی را به ثمر رساند و بازگشت غیرمنتظره‌اش را با زدن گلی دیگر در دقیقه ۷۹ توسط میلان دوریچ کامل کرد. میلانی‌ها تنها پنج دقیقه پس از دریافت این گل، توسط آنته ربیچ کار را به تساوی کشاندند، اما در نهایت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دست پیدا کردند تا صدرنشین جدول به قعرنشین آن امتیاز داده باشد.

با نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد، میلان با دو بازی بیشتر نسبت به اینتر و تنها دو امتیاز بیشتر در صدر جدول باقی ماند. سالرنیتانا اما با ۱۴ امتیاز همچنان در قعر جدول است.

امروز (یکشنبه) چهار بازی دیگر در سری A برگزار می‌شود که در بازی اول از ساعت ۱۵ به وقت تهران، فیورنتینا میزبان آتالانتا خواهد بود و در بازی دوم از ساعت ۱۷:۳۰ ونتزیا از جنوا پذیرایی خواهد کرد. در سومین بازی از ساعت ۲۰:۳۰ اینتر در خانه برابر ساسولو به میدان می‌رود و در بازی آخر هم اودینزه از ساعت ۲۳:۱۵ لاتزیو در خانه اودینزه به میدان می‌رود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.