سرمربی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است دو خرید جدیدی که انجام داده، روی کیفیت تیمش تأثیرگذار بوده‌اند.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است دو خرید جدیدی که انجام داده، روی کیفیت تیمش تأثیرگذار بوده‌اند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا و در ورزشگاه آلیانتس تورین با نتیجه ۲ بر یک ساسولو را از پیش‌رو برداشتند و راهی دور بعد رقابت‌ها شدند، به شبکه تلویزیونی «مدیاسِت» ایتالیا گفت: از ولاهوویچ و زکریا راضی هستیم. آنها بازیکنان بسیار خوبی هستند و به سرعت در تیم جا افتادند. یووه اخیراً بهتر بازی می‌کند، بنابراین این بازیکنان ویژگی‌هایی به تیم اضافه کردند که قبلاً نداشتیم.

وی ضمن تمجید از مهاجم صربستانی‌اش که پس از جدایی از فیورنتینا در زمستان جاری، در دو بازی اولش برای یوونتوس یک گل زده و روی گل دوم بانوی پیر در این بازی هم تأثیر مستقیم داشت، عنوان کرد: از داشتن ولاهوویچ خوشحالیم. او باید پیشرفت کند، در شیوه بازی خود تمیزتر باشد و بیشتر به فضا حمله کند.

سرمربی یوونتوس تصریح کرد: بازی با نتیجه تساوی تمام شده به نظر می‌رسید، اما روی آن موقعیتی که در دقایق پایانی بازی نصیب‌مان شد، خوش‌شانس بودیم. موقعیت‌های زیادی در نیمه دوم روی دروازه ساسولو خلق کردیم و در نیمه دوم عملکرد خیلی خوبی به نمایش گذاشتیم. پس از گل زودهنگام دیبالا به خواب فرو رفتیم و تا به ثمر رساندن گل تساوی (در دقیقه ۲۴) ساسولو فشار زیادی به ما وارد کرد. پس از آن نشانه‌هایی در تیم برای بازگشت به بازی وجود داشت و نیمه دوم هم بازی تهاجمی را از خود ارائه دادیم.

آلگری درباره مهاجم اسپانیایی‌اش که با ورود به زمین تأثیر مثبتی بر روند بازی یووه گذاشت، خاطرنشان کرد: آلوارو همیشه با یک مهاجم نوک بازی و پشت او حرکت می‌کرد که در این شرایط همیشه نمی‌توانست بهترین بازی خودش را به نمایش بگذارد، اما او در این بازی رویکرد درستی از خود نشان داد. در کل در نیمه دوم روحیه خوبی داشتیم، تهاجمی‌تر بودیم، توپ را در نبردهای تن به تن سریع‌تر از حریف پس گرفتیم و این تفاوت را رقم زد.

مکس آلگری که شاگردانش در حال حاضر در رده چهارم جدول رده‌بندی سری A هستند و در بازی بعدی خود در این رقابت‌ها باید به مصاف آتالانتا بروند، درباره شانس تیمش برای فتح اسکودتو گفت: ۱۱ امتیاز با اینتر صدرنشین اختلاف داریم، بنابراین در حاضر تنها روی بازی با آتالانتا تمرکز داریم. آنها تیمی فیزیکی و بسیار باکیفیت هستند. باید در بازی یکشنبه شب با آتالانتا تمام توان خود را به کار بگیریم و در نهایت ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

یوونتوس در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا باید به صورت رفت و برگشت با فیورنتینا مصاف کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.