سنگربان تیم فوتبال اینتر دلیل باختن تیمش در دربی میلان با وجود پیش بودن از حریف تا اواسط نیمه دوم را توضیح داد.

سنگربان تیم فوتبال اینتر دلیل باختن تیمش در دربی میلان با وجود پیش بودن از حریف تا اواسط نیمه دوم را توضیح داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سمیر هندانوویچ دروازه‌بان تیم فوتبال اینتر اعتقاد دارد که باخت ۲ بر یک شب گذشته این تیم مقابل رقیب دیرینه‌اش بیشتر از آنکه حاصل برتری حریف بوده باشد، نتیجه افت نراتزوری بوده است. اینتر در نیمه اول تیم برتر میدان بود و با گل ایوان پریشیچ پیش هم افتاد. این تیم اما می‌توانست چند گل دیگر هم بزند که واکنش‌های خوب مایک ماینیان، دروازه‌بان میلان مانع از این اتفاق شد. در نیمه دوم ورق به سود میلان برگشت و این تیم با دبل اولیویه ژیرو در عرض سه دقیقه (۷۵ تا ۷۸) بازی را برد.

هندانوویچ درباره دلیل باخت تیمش به شبکه DAZN گفت: هر کاری از دست‌مان ساخته بود انجام دادیم. به نظر من بیشتر از اینکه میلان برنده بازی شده باشد، اینتر بازی را باخت. بازی در مشت ما بود. عملکرد خوبی داشتیم و حریف را عقب نشانده بودیم. بعد از آن در نیمه دوم، چشم به ضدحملات دوختیم اما بیش از اندازه توپ لو دادیم و حریف هم ما را مجازات کرد. در ۱۵ دقیقه پایان، مرتکب اشتباهات فراوانی شدیم اما این بازی برای ما نکات مثبتی هم داشت از جمله اینکه موقعیت‌‌های زیادی برای به ثمر رساندن گل‌های بیشتر داشتیم. به جز ۱۵ دقیقه پایانی مسابقه، اینتر همان اینتر همیشگی بود.

گل دوم میلانی‌ها در حالی به ثمر رسید که دفع نه چندان خوب هندانوویچ برای مهار ضربه زمینی اولیویه ژیرو کارساز نبود. او درباره این صحنه از بازی هم گفت: یک دروازه‌بان همیشه در واکنش‌هایش می‌تواند بهتر عمل کند. باید اتفاقاتی که در ۱۵ دقیقه آخر بازی رخ داد را دوباره مرور کنیم و ببینیم که کجای کارمان ایراد داشت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.