مهاجم ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه خود را آماده حضور در لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی انگلیس می‌کند.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه خود را آماده حضور در لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی انگلیس می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اللهیار صیادمنش که به تازگی با پایان حضور قرضی‌اش در تیم زوریا لوهانسک اوکراین به فنرباغچه ترکیه بازگشت، به نظر می‌رسد که در آستانه انتقال به هال‌سیتی در لیگ دسته اول انگلیس موسوم به چمپیونشیپ قرار دارد.

یائیز صابونجواوغلو خبرنگار سرشناس ترکیه‌ای در این راستا در حساب کاربری رسمی‌اش در توئیتر نوشت: «هال‌سیتی و فنرباغچه برای انتقال صیادمنش به توافق رسیدند. اللهیار مدارک لازم جهت درخواست ویزا را جمع‌آوری کرده است. او در مدت زمان کوتاهی برای ویزای انگلیس اقدام می‌کند و پس از آن امضای رسمی با هال‌سیتی انجام خواهد شد».

هال‌سیتی که مالکیت آن به تازگی به دست آجون ایلیجالی (یکی از غول‌های رسانه‌ای ترکیه) افتاده، در حالی در آستانه جذب صیادمنش قرار دارد که پیش از این شایعه شده بود باشگاه‌هایی همچون اندرلخت، گُزتپه، دیناموکیف و شاختار دونتسک نسبت به جذب این مهاجم ایرانی علاقه‌مند هستند.

صیادمنش ۲۰ ساله که تا سال ۲۰۲۴ با فنرباغچه تحت‌قرارداد است، این فصل در ۲۴ بازی برای زوریا به میدان رفت و آمار ۹ گل‌زده و ۴ پاس‌گل را از خود بر جای گذاشت. گفته می‌شود انتقال او به هال‌سیتی در ازای ۵ میلیون یورو رقم خواهد خورد.

هال‌سیتی در حال حاضر با ۲۹ امتیاز در رده نوزدهم جدول ۲۴ تیمی لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی انگلیس قرار دارد.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.