سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت، جایگاهی که تیمش در جدول دارد اصلاً نه برای خودشان و نه هواداران تیم فجر خوب نیست.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت، جایگاهی که تیمش در جدول دارد اصلاً نه برای خودشان و نه هواداران تیم فجر خوب نیست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی‌اصغر کلانتری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی اظهار داشت: در نیم‌فصل اول هم با نساجی بازی خوبی انجام دادیم. البته در آن بازی یک گل آفساید هم دریافت کردیم که به نظر کارشناسان می‌توانست با یک امتیاز برای ما تمام شود. جایگاهی که در جدول داریم اصلاً نه برای خودمان و نه هواداران تیم فجر خوب نیست. بازیکنان ما تلاش‌شان را می‌کنند و فردا یک بازی سخت با نساجی داریم. بازیکنان ما دست از تلاش بر نمی‌دارند. به هر حال ما باید در شیراز به پیروزی برسیم و این اتفاق فردا مقابل نساجی خواهد افتاد. باید همه کسانی که منتظر برد فجر هستند، خوشحال شوند و با خوشحالی به نیم‌فصل دوم برویم.

وی در پاسخ به این پرسش که در نیم‌فصل چه برنامه‌ای برای تقویت تیمش دارد و اینکه فجر سپاسی می‌تواند فردا مقابل نساجی اولین پیروزی فصل را در شیراز به دست آورد، گفت: هنوز یک بازی دیگر برای ما باقی مانده است و تیم‌های دیگر امروز بازی‌های‌شان را انجام دادند. شاید امشب برخی از تیم‌ها بازیکنانی را که نیاز ندارند، اعلام کنند و همینطور بازیکنانی که به آنها اضافه شده‌اند. ما هم چون باید بازی‌مان با نساجی را انجام دهیم، بعد از بازی باید یک جلسه‌ای را برگزار کنیم و ببینیم که در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل چه کاره هستیم. اگر قرار باشد مثل نیم‌فصل اول باشیم و یک سقفی برای خودمان ایجاد کنیم فکر نکنم بتوانیم به موفقیتی برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی خاطر نشان کرد: ما باید واقع‌بینی باشیم. بازیکنی که در تیمی خوب بازی کرده، موفق بوده است و قرارداد دارد، قطعاً از تیمش جدا نمی‌شود. در درجه دوم باشگاه اجازه جدایی به آن بازیکن نمی‌دهد و در مرتبه سوم هم باید برای جذب چنین بازیکنی دو برابر مبلغ باشگاه قبلی‌اش به آن بازیکن پرداخت کنیم. ما باید یک جلسه برگزار و برآورد کنیم و ببینیم در فصل نقل‌وانتقالات نیم‌فصل چطور می‌توانیم وارد شویم. هفت هشت بازیکن در نظر ما بودند و اگر از این تعداد بتوانیم دو سه بازیکن را به تیم‌مان اضافه کنیم، خیلی خوب می‌شود. شرایط مالی هم به ما اجازه فعالیت زیاد نمی‌دهد.

کلانتری ادامه داد: بعضی‌ وقت‌ها می‌شنویم که می‌گویند سرمربی فجر سپاسی هر چیزی که در تیمش خواسته است برای او فراهم بوده که باید بگویم اصلاً به این شکل نبوده است. ما یک قراردادی داشتیم و سقف قرارداد‌های ما زیر میلیارد بوده است. تعجب می‌کنم که می‌گویند فجر سپاسی بازیکن میلیاردی داشته است و قراردادهای با آپشن داریم. در فصل نقل‌وانتقالات بازیکن حق دارد و می‌بیند که هر جایی که شرایط بهتری داشته باشد می‌رود و بعد از آن اگر دوست داشت به فجر سپاسی خواهد آمد. بازیکن سربازی هم اگر بخواهیم بگیریم، شاید یکی دو بازیکن را بتوانیم به تیم اضافه کنیم. این کار را در اول فصل هم انجام دادیم که بازیکن سرباز از ما یکی دو میلیارد هم خواسته است. این شرایط را ما باید بررسی کنیم و امیدوار هستیم که یک بودجه خوبی در نظر گرفته شود. تیم ما از همه لحاظ باید تقویت شود. از من سرمربی باید تقویت شوم تا باشگاه و بازیکن، تا در نیم‌فصل دوم نتیجه خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که در نیم‌فصل دوم انتظارش از مسئولان استانی چیست، تصریح کرد: اگر اجازه دهید جواب این سؤال را در یک کنفرانس جداگانه مفصل می‌دهم. یکی از مربیان لیگ برتری به من می‌گفت که خیلی دل و جرأت دارم که با این شرایط در فجر سپاسی کار می‌کنم و از آبروی و حیثیتم هم نمی‌ترسم. باید بگویم که آبروی من زمانی می‌رود که تمام تلاشم را برای فجر سپاسی انجام ندهم و به این تیم خیانت کنم. من با تمام وجود در فجر سپاسی کار می‌کنم. در دو بازی به خاطر فشار زیادی که به من وارد شد تا سه صبح در بیمارستان بودم. تیم من، تیم استان فارس است در صورتی که خیلی به ما فشار می‌آورند و چیزهای غیرواقعی می‌گویند. کسانی هم که انتقاد درست می‌کنند دست‌شان را می‌بوسم.

کلانتری ادامه داد: من در تیمم تنها هستم و درد زیاد داریم. بازیکنان من می‌گفتند با تمام وجود می‌رویم که مقابل نساجی به پیروزی برسیم. من از مسئولان خواستم که یک دورهمی تشکیل دهند تا بچه‌ها کنار هم باشند که این کار را هم نکردند. این تیم برای کلانتری نیست. هدف من کمک کردن است و قراردادم مشخص. مربیان دیگر شش برابر من پول گرفتند، اما من به دنبال پول نیستم. برای ما حاشیه درست می‌کنند که در این بازی نتیجه نگیریم. ما برای تیم یک شهید کار می‌کنیم. این تیم را با تهمت به بیراهه نبرید. من هم دلم می‌خواهد تیمم اول جدول باشد و از جایگاه‌مان ناراحت هستیم. جایگاهی‌ هم که الان هستیم حق ما نیست. حرف هم که می‌زنیم سریع بیانیه و مصاحبه می‌زنند. من خیلی وقت پیش گفتم که زمین ما مشکل دارد. ما حتی در بازی گذشته هم که در شیراز داشتیم از اینکه زمین را مرمت کردند، تشکر کردم و راضی بودیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی در واکنش به احتمال انجام بازی‌های تیمش در خارج از استان فارس، یادآور شد: اواسط فصل من به باشگاه گفتم که بازی‌های تیم را در خارج از استان برگزار کنیم. برآورد شد که برای هر بازی ۲۰۰، ۳۰۰ میلیون خرج دارد و به ما گفتند که این پول را نداریم. من از آن زمان گفتم که اشکال ندارد در حافظیه بازی می‌کنیم. بعد از بازی با تراکتور هم مدیرعامل باشگاه گفت که در زمین دیگری بازی کنیم، ما هم شهر بوشهر را برای بازی پیشنهاد دادیم، ولی متأسفانه پول نداشتیم.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.