باشگاه دسته دومی فوتبال برزیل که تیم استقلال خواهان جذب بازیکنش هست، دومین پیشنهاد آبی‌های تهران را هم رد کرد.

باشگاه دسته دومی فوتبال برزیل که تیم استقلال خواهان جذب بازیکنش هست، دومین پیشنهاد آبی‌های تهران را هم رد کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری گلوبواسپورته برزیل اعلام کرد که باشگاه نائوتیکو در دسته دوم (سری B) این کشور، پیشنهاد جدید باشگاه استقلال برای خرید هافبک ۲۹ ساله‌اش، ژان کارلوس را نپذیرفته است.

طبق اعلام این سایت، استقلالی‌ها برای خرید کارلوس مبلغ ۲.۷ میلیون رئال برزیل (۵۰۰ هزار دلار) به شرط پرداخت در سه قسط پیشنهاد داده‌اند که باشگاه برزیلی آن را ناکافی دانسته است. گلوبو اسپورته مدعی شده است استقلال درخواست کرده که پرداخت اول به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار در زمان خرید بازیکن، ۱۲۵ هزار دلار در اواسط سال و ۱۲۵ هزار دلار در ابتدای سال ۲۰۲۳ انجام شود، اما هیئت مدیره باشگاه نائوتیکو آن را ناکافی دانسته است.

باشگاه نائوتیکو هم با انتشار بیانیه‌ای این موضوع را تأیید کرده است. در این بیانیه آمده است: «ما پیشنهاد را رد کردیم، چون رقم آن بیش از اندازه پایین است. ژان سمبل باشگاه ما و برای تیم بازیکنی بسیار مهم است. بنابراین ما با چنین ارقام پایینی که با کیفیت بازیکن‌مان تناسب ندارد، برای فروش او وارد مذاکره نمی‌شویم».

گلوبو اسپورت در ادامه به هجوم هواداران استقلال به صفحه شخصی ژان کارلوس در شبکه‌های اجتماعی جهت جلب‌نظر او برای قبول پیشنهاد استقلال اشاره کرده است.

طبق گزارش رسانه برزیلی، این دومین پیشنهاد استقلالی‌ها برای خرید ژان کارلوس است و پیشنهاد اول این باشگاه ۱.۴ میلیون رئال برزیل (۲۵۸ هزار دلار) بوده است. همچنین در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ دیویدسون اندروز مدیر برنامه کارلوس به گلوبواسپورته گفت که باشگاه استقلال آماده ارائه یک قرارداد به کارلوس است.

کارلوس در ماه سپتامبر سال گذشته قراردادش با تیم نائوتیکو را تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۴ تمدید کرد که غرامت فسخ آن ۱۹ میلیون رئال برزیل معادل سه میلیون و ۵۰۰ هزار یوروست.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.