همه اعضای تیم استقلال شب گذشته تست‌های کرونا دادند که پاسخ این تستها تکلیف این تیم و بازی پیش روی آنها مقابل هوادار را مشخص می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از مثبت اعلام شدن تست کرونای ۱۷ نفر از اعضای تیم فوتبال استقلال، تمرینات این تیم تعطیل و بازیکنان کرونایی آنها به قرنطینه رفتند. همچنین دیدار حذفی آنها مقابل پیکان لغو و برگزاری دیدار هفته شانزدهم این تیم مقابل هوادار نیز در ابهام قرار دارد.

کلیه اعضای تیم استقلال شب گذشته از طریق ایفمارک تست‌های جدید کرونا دادند که پاسخ آنها بعد از ساعت ۱۸ امروز مشخص می‌شود. تکلیف استقلال و دیدار هفته شانزدهم این تیم را تست‌های امروز آنها مشخص می‌کند و در صورتی که پاسخ این تست‌ها منفی باشد، برای آغاز تمرینات تیم تصمیم‌گیری می‌شود و در صورت مثبت بودن قرنطینه آنها ادامه خواهد یافت.

تست اعضای تیم استقلال به اینگونه انجام شد که نفراتی که تست قبلی آنها مثبت بود بدون خروج از قرنطینه و در خانه توسط ماموران اعزامی ایفمارک تست دادند و آنهایی که تست قبلی شان منفی بود با حضور در ایفمارک و بدون پیاده شدن از خودروهای خود تست دادند.

در صورتی که تست اکثر اعضای تیم استقلال امشب منفی اعلام شود، تمرینات این تیم از سر گرفته خواهد شد و امکان برگزاری دیدار مقابل هوادار نیز وجود خواهد داشت.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )