روزنامه الرایه قطر مدعی شد که باشگاه السیلیه به دلیل عملکرد ضعیف رامین رضاییان قرارداد این بازیکن ایرانی را فسخ کرده است.

روزنامه الرایه قطر مدعی شد که باشگاه السیلیه به دلیل عملکرد ضعیف رامین رضاییان قرارداد این بازیکن ایرانی را فسخ کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، در گزارش روزنامه الرایه قطر آمده است: باشگاه السیلیه قطر قرارداد رامین رضاییان بازیکن ایرانی خود را که به صورت قرضی از الدحیل به این تیم پیوسته بود به دلیل عملکرد ضعیفی که در بازی‌های اخیر داشته فسخ کرد. رضاییان در سطح فنی مورد انتظار ظاهر نشده آن هم در شرایطی که السیلیه وضعیت سختی برای ماندن در لیگ دارد و انتظار می‌رود در ساعت‌های آتی جانشین این بازیکن ایرانی معرفی شود.

براساس این گزارش؛ از بین محمود المواس بازیکن اهل سوریه و محمود المرضی یک بازیکن جانشین رضاییان خواهد شد. پیش از این هم گزارش‌ها از تلاش باشگاه السیلیه برای جذب محمود المواس ستاره تیم ملی سوریه و باشگاه الشرطه عراق حکایت داشت. همچنین باشگا السیلیه مذاکراتی با محمود المرضی بازیکن باشگاه المحرق بحرین داشته تا در نقل و انتقالات زمستانی به این تیم بپیوندد و این باشگاه در تلاش است با تقویت خود و جذب بازیکنان جدید از خطر سقوط در پایان فصل نجات پیدا کند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.