سرمربی مس رفسنجان اعتقاد دارد فاصله کم میان بازی‌های فوتبال کشور به کیفیت مسابقات و سلامت بازیکنان صدمه وارد می‌کند.

سرمربی مس رفسنجان اعتقاد دارد فاصله کم میان بازی‌های فوتبال کشور به کیفیت مسابقات و سلامت بازیکنان صدمه وارد می‌کند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از دیدار مس رفسنجان مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: تشکر ویژه‌ای از عوامل شهر سیرجان و باشگاه‌های گل‌گهر و آرمان گهر می‌کنم. به دلیل سرمای سرچشمه و بارش برف نتوانستیم در این شهر میزبانی کنیم.

وی با بیان اینکه جام حذفی ساز و کار خاصی دارد، تصریح کرد: بازی‌های این جام ربطی به جایگاه تیم‌ها ندارد و تکلیف یک مرحله با یک دیدار مشخص می‌شود. باید شرایط ذهنی خوبی را دنبال کنیم و جدیت کاملی خواهیم داشت.

سرمربی مس رفسنجان با اشاره به برتری تیم سایپا مهر کرج مقابل استقلال در زمان حضور خودش در تیم نماینده استان البرز گفت: جام حذفی همیشه فرصتی برای عرض اندام بازیکنان و تیم‌هاست. بازی سال‌ها پیش که استقلال را شکست دادیم، باعث شد بیشتر شناخته شوم. دو نماینده محترم ما در لیگ قهرمانان آسیا، از جام حذفی حذف شدند و این نشان‌دهنده اهمیت این رقابت‌ها و کیفیت بالای آن است.

ربیعی با بیان اینکه نارنجی‌پوشان چند بازیکن اصلی خود را به دلایل مختلف در اختیار ندارند، خاطرنشان کرد: نکته نگران‌کننده برای من این است که یک روز کمتر از رقیب هفته شانزدهم خود یعنی سپاهان استراحت می‌کنیم. فاصله کم مسابقات باعث مستهلک شدن تیم‌ها و بازیکنان شده و با کیفیت لیگ ارتباط دارد.

وی با بیان اینکه روند تمرینی بین دو بازی باید به درستی رعایت شود تا تیم‌ها نقاط ضعف خود را ترمیم کنند، عنوان کرد: فاصله کم دیدارها سبب تشدید مصدومیت می‌شود، اما از تصمیمات سازمان لیگ تمکین می‌کنیم و می‌دانیم آنها هم معذوریت‌ها و دلایلی دارند. امیدوارم با دست پُر از زمین خارج شویم.

سرمربی مس رفسنجان در خصوص خانه‌به‌دوشی شاگردانش بیان کرد: ورود هواداران به ورزشگاه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از نیم‌فصل دوم آزاد می‌شود و دوست دارم این اتفاق بیفتد. مدیران باشگاه تلاش خود را می‌کنند تا در نیم‌فصل دوم در رفسنجان بازی کنیم. البته کیفیت زمین هم مهم است.

ربیعی با اشاره مجدد به انتقاداتش از زیرساخت‌های فوتبالی رفسنجان اظهار داشت: امیدوارم از صحبت‌هایم برداشت درستی شود. اگر حرص می‌زنیم، به‌خاطر اصلاح امکانات رفسنجان است و من یک آجر با خودم نمی‌برم. فشاری که بر باشگاه اعمال می‌کنم، به‌خاطر شهر رفسنجان و البته نتایج امسال مس است و دوست دارم در زمین خودمان بازی کنیم. ما در ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان هم غریبه هستیم، اما نمی‌توان کاری کرد و ان‌شاءالله همت استانی پشت کار بیاید.

وی در ادامه گفت: دو سال روی چمن مصنوعی تمرین و بازی کردیم، اما حرفی نزدم. لیاقت شهر و باشگاه مس رفسنجان است که امکاناتی در خور مجموعه خود از جمله دو زمین داشته باشد. امری که در مجموعه‌های بزرگ کشور رخ داده و در گل‌گهر سیرجان هم وجود دارد. امکانات این شهر ظرف سه یا چهار سال تکمیل شد و امیدوارم این اتفاق در رفسنجان هم بیفتد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.