سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: سپاهان از بازیکنان خیلی خوب و با کیفیتی سود می‌برد و دو تیم کامل دارد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: سپاهان از بازیکنان خیلی خوب و با کیفیتی سود می‌برد و دو تیم کامل دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اراک، رسول خطیبی پس از صعود آلومینیوم اراک به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی با غلبه بر سپاهان اصفهان گفت: جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و مسائل فنی آن سخت می‌شود. در هر دو نیمه خیلی بهتر بازی کردیم و دقایقی هم سپاهان شرایط خوبی را سپری کرد.

وی ادامه داد: تمام راه‌ها را بسته بودیم و موقعیت‌هایی هم ایجاد کردیم که متأسفانه استفاده نکردیم. بازیکنانم استرس داشتند و این موضوع اجازه نداد که به گل برسند. خیلی خوشحالم که بازیکنان آلومینیوم به پیراهن‌شان غیرت، تعصب و تعهد دارند و این موضوع در خون‌شان است.

خطیبی عنوان کرد: تلاش بازیکنان قابل احترام است و از تک تک آنها تشکر می‌کنم که بازی به این بزرگی را با ذهن خوب و آگاهانه بردند. سپاهان تیمی بزرگ و چندین دوره قهرمان شده است. بازیکنان خیلی خوب و با کیفیتی دارد و دیدید که تعویضی‌های آنها چه بازیکنانی بودند. سپاهانی‌ها دو تیم کامل دارند، ولی بازیکنان آلومینیوم که شاید یکی دو نفر از آنها اولین بازی‌شان بود با تمام وجود کار کردند.

سرمربی آلومینیوم یادآور شد: این تیم دوست داشتنی است و مردم اراک، آلومینیوم را دوست دارند و حتی طرفداران دیگر تیم‌ها از کیفیت این تیم به نیکی یاد می‌کنند. به خاطر دوست داشتن مردم باید به این تیم خیلی بها داد. با اینکه مسئولان استانی و هیئت مدیره با تمام وجود کار کردند و زحمت کشیدند، ولی خواهش می‌کنم تلاش‌ها دو برابر شود. در نیم فصل اول هر چقدر وقت گذاشتند باید برای نیم فصل دوم چندین برابر شود. آلومینیوم این شخصیت را دارد که کارهای بزرگی انجام دهد. باز هم باید این جمله را تکرار کنم، بازیکنان آنقدر دوست داشتنی هستند که در قلب من جای دارند و آفرین به غیرت و تعصب بازیکنان ما.

سرمربی آلومینیوم اراک با بیان اینکه ما باید بزرگ و حرفه‌ای فکر کنیم، خاطرنشان کرد: من در اروپا و تیم‌های عربی بازی کرده‌ام، تیم‌هایی هم که در ایران بازی کردم مثل سپاهان بزرگ بودند. نتایج خوبی در آلومینیوم کسب شده، ولی اولویتم ساختار و حرفه‌ای بودن تیم است. امیدوارم مسئولان در این راستا بیشتر کمک کنند، چون دوست دارم آلومینیوم از نظر سخت افزاری و امکانات بهتر شود. نمی‌خواهم انتظارها را بالا ببرم، ولی با یکدلی آلومینیوم به لیگ برتر آمد و امسال شخصیت بهتری پیدا کرده است. برگشتن من به آلومینیوم به این خاطر بود که آن شخصیت را از دست ندهیم، چون خودم اینجا با تمام وجود زحمت کشیدم. فارغ از نتایج می‌خواهم یک یادگاری دیگری اینجا بگذارم و آن هم این است که آلومینیوم از نظر ساختاری و سخت افزاری در نیم فصل آینده مثل سپاهان و فولاد شود. آرزویم این است که سال بعد تمام بازیکنان آرزوی‌شان این باشد که به ایرالکو بیایند.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )