مس کرمان رؤیای تکرار قهرمانی جام حذفی برای فولادی‌ها را پر پر کرد و خود را به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی رساند.

مس کرمان رؤیای تکرار قهرمانی جام حذفی برای فولادی‌ها را پر پر کرد و خود را به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی رساند. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های مس کرمان و فولاد خوزستان از ساعت ۱۴:۳۰ امروز (دوشنبه)، در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور و در ورزشگاه شهید باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که تیم مس کرمان در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ به برتری رسید. این نتیجه در حالی رقم خورد که بازی در پایان ۱۲۰ تلاش دو تیم به نتیجه تساوی یک - یک انجامیده بود.

امین کاظمیان در دقیقه ۶۰ دروازه فولاد را گشود، اما وحید حیدریه با گلزنی در دقیقه ۸۸ سبب فرار دیرهنگام شاگردان نکونام از شکست شد. تساوی در ۹۰ دقیقه، بازی را به ۳۰ دقیقه اضافه کشاند که این دقایق هم گلی در بر نداشت.

در ضیافت پنالتی‌ها مهیار زحمتکش، مهرداد آوخ، بهرام رشید فرخی، علی خلیلی و محمد صبوری پنالتی‌های مس کرمان را تبدیل به گل کردند و صیاد کوکبی یک پنالتی مس را از دست داد. از تیم فولاد هم مهران موسوی، موسی کولیبالی، احمد عبدالله‌زاده، و لوسیانو پریرا موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شدند و سیدمحمد میری و وحید حیدریه هم نتوانستند توپ را به تور دروازه مس بچسبانند.

به این ترتیب مدافع عنوان قهرمانی، وداع زودهنگامی با جام حذفی داشت و نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا برای کسب سهمیه این رقابت‌ها در سال ۲۰۲۳، باید خود را به جمع بالانشینان جدول لیگ برتر برساند. مس کرمان نیز که خاطره تیم شگفتی‌ساز فصل ۹۳-۹۲ را در یادها زنده کرد، پس از خیبر دومین تیم لیگ دسته اول در جمع هشت تیم پایانی جام حذفی خواهد بود.

مهدی مرجان‌زاده قضاوت این مسابقه بود و امیرحسین عسگری از مس را با کارت زرد جریمه کرد.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.