سرپرست تیم ملی فوتبال اعلام کرد تصمیم در خصوص حضور یا عدم حضور کنعانی‌زادگان در اردو، پس از نطر کمیته اخلاق تصمیم گرفته می‌شود.

سرپرست تیم ملی فوتبال اعلام کرد تصمیم در خصوص حضور یا عدم حضور کنعانی‌زادگان در اردو، پس از نطر کمیته اخلاق تصمیم گرفته می‌شود. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مجتبی خورشیدی درباره ناراحتی دراگان اسکوچیچ در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال بانوان و ترک مراسم اظهار داشت: ناراحتی نبود، او دندان درد داشت و برای همین زودتر رفت.

وی در خصوص اینکه گویا از اینکه او برای مراسم بدرقه روی سِن دعوت نشد و زمانی هم که قصد داشت روی سِن برود به او گفته شده آسیاب به نوبت، گفت: نه، او وقت دکتر داشت و اصلاً اینطور نیست. حتی ما وقت جلسه داشتیم با آقای عزیزی خادم که این جلسه هم عقب افتاد.

سرپرست تیم ملی در واکنش به این مسئله که حتی اسکوچیچ پس از ترک مراسم بدرقه گفت این نحوه برخورد با سرمربی تیم ملی نیست و با ناراحتی مراسم را ترک کرد، گفت: این را یکی از همکاران رسانه‌ای گفت. دندان اسکوچیچ از روزی که به ایران برگشته، عفونت کرده بود و درد زیادی داشت. حتی جلسه با آقای عزیزی خادم را به فردا موکول کرد تا به دندانپزشک مراجعه کند.

خورشیدی در پاسخ به این سؤال که اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی چه زمانی اعلام خواهد شد، خاطرنشان کرد: دو روز قبل از اردو لیست تیم ملی اعلام می‌شود.

وی درباره اینکه آیا محمدحسین کنعانی‌زادگان در اردوی پیش‌رو حضور خواهد داشت یا نه، گفت: در حال بررسی هستیم، چون خود این بازیکن در قطر است و قرار شد نماینده او به کمیته اخلاق بیاید و توضیحاتی بدهد. پرونده در کمیته اخلاق باز است و اینکه چه تصمیمی گرفته شود، در حوزه کاری این افراد خواهد بود.

این خبر حدود ۲ روز پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.