سرمربی تیم فوتبال آرسنال از عملکرد تیم ۱۰ نفره‌اش مقابل لیورپول در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس راضی است.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال از عملکرد تیم ۱۰ نفره‌اش مقابل لیورپول در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس راضی است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، میکل آرتتا که شاگردانش شب گذشته (پنجشنبه) در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس با وجود ۱۰ نفره بودن از دقیقه ۲۴ در پی اخراج گرانیت ژاگا مقابل میزبان خود یعنی لیورپول به تساوی بدون گل دست یافتند، پس از این بازی گفت: ما یک نیمه از این تقابل را بازی کردیم و یک ۹۰ دقیقه دیگر مقابل یک رقیب فوق‌العاده در پیش داریم. ما به این نتیجه‌ای رسیدیم که با توجه به شرایط بازی مثبت بود.

وی افزود: باید برای بازی برگشت همه بازیکنان‌مان را به شرایط بازی برسانیم و در ورزشگاه امارات جو فوق‌العاده‌ای ایجاد کنیم. هواداران ما که در آنفیلد حضور داشتند، جو فوق‌العاده‌ای ایجاد کردند و به ما انرژی فوق‌العاده‌ای دادند. سعی می‌کنیم در بازی برگشت با ارائه یک بازی خوب به فینال راه پیدا کنیم. بی‌اندازه به کاری که بازیکنانم در این ورزشگاه که بازی در آن فوق‌العاده سخت است، انجام دادند و در حدود ۷۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردند، افتخار می‌کنم.

سرمربی اسپانیایی آرسنال تصریح کرد: می‌خواهم تیمی را ببینم که با احساسات بازی می‌کند و همه چیزهایی را که ما هر روز در مورد آن صحبت می‌کردیم را در این بازی دیدیم، بنابراین بسیار خوشحالم.

آرسنال حالا باید خود را آماده بازی حساس روز یکشنبه با تاتنهام در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر انگلیس کند.

این خبر حدود ۴ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.