قرارداد مدافع فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا از سوی این باشگاه تمدید شد.

قرارداد مدافع فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا از سوی این باشگاه تمدید شد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بارسلونا بعدازظهر امروز (دوشنبه) به طور رسمی از تمدید قرارداد ساموئل اومتیتی تا سال ۲۰۲۶ خبر داد. بر اساس اعلام این باشگاه اسپانیایی؛ بخشی از دستمزد این مدافع فرانسوی که قرار بود در یک سال و نیم باقیمانده از قرارداد قبلی‌اش (تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳) دریافت کند، کاهش می‌‌یابد. این تمدید قرارداد هیچ تعهد مالی بیشتری برای باشگاه بارسلونا در رابطه با این بازیکن ندارد.

بارسلونا با این تمدید قرارداد که با کاهش رقم دستمزد صورت گرفت، حالا می‌تواند سهمیه "فیرپلی مالی" خود را افزایش دهد و در نتیجه، فران تورس خرید جدیدش را در لیگ حرفه‌ای فوتبال اسپانیا به ثبت برساند.

اومتیتی ۲۸ ساله که پیش از این شایعات زیادی در خصوص احتمال جدایی‌اش از بارسلونا مطرح بود، در سال ۲۰۱۶ از لیون به جمع کاتالان‌ها پیوست و در این مدت دو قهرمانی در لالیگا، سه قهرمانی در جام حذفی اسپانیا و دو قهرمانی در سوپرجام اسپانیا را تجربه کرده است.

این مدافع فرانسوی که تاکنون در ۱۳۳ بازی برای بارسا به میدان رفته، این فصل تنها یک بازی برای این تیم انجام داده که آنهم زیرنظر ژاوی هرناندس بوده است.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.