مالکان یکی از باشگاه‌های لیگ دسته اول فوتبال انگلیس جهت انگیزه دادن به بازیکنان این تیم برای صعود به بالاترین سطح از فوتبال جزیره پاداشی قابل توجه در نظر گرفته است.

مالکان یکی از باشگاه‌های لیگ دسته اول فوتبال انگلیس جهت انگیزه دادن به بازیکنان این تیم برای صعود به بالاترین سطح از فوتبال جزیره پاداشی قابل توجه در نظر گرفته است. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه سان؛ حضور در جمع برترین‌های فوتبال جزیره و در لیگ برتر آنقدر برای اهالی این کشور جذابیت دارد که هر کاری که از عهده‌شان برآید انجام می‌دهند تا به آن برسند؛ نمونه‌اش هم پیشنهاد وسوسه‌انگیز باشگاه بلکبرن به بازیکنان این تیم است.

به گزارش نشریه سان؛ مالکان باشگاه بلکبرن به اعضای این تیم جایزه‌ای ۱۰ میلیون پوندی را برای کسب جواز صعود به لیگ برتر وعده داده‌اند که با احتساب تعداد اعضای این تیم به طور متوسط هر یک از آنها ۷۰۰ هزار پوند می‌رسد، البته پاداش همه بازیکنان یکسان نخواهد بود و رقمی که هر بازیکن می‌گیرد، بسته به تعداد بازی‌ها و زمان حضورش در زمین بازی متغیر خواهد بود.

بنابراین تنها بازیکنانی دقیقاً ۷۰۰ هزار پوند دریافت می‌کنند که در تمام ۴۶ بازی فصل تیم حضور داشته باشند. ۷۰۰ هزار پوند شاید در قیاس با درآمدی که ستاره‌های بزرگ لیگ برتر دریافت می‌کنند خیلی به چشم نیاید اما برای بازیکنان گمنام به خصوص در تیم‌های کوچکتر رقم قابل توجهی است. در حقیقت با این پاداش، درآمدی که ستاره‌های بلکبرن در طول یک فصل کسب می‌کنند به دو برابر افزایش پیدا می‌کند و حتی رقم حقوق بازیکنان سطح پایین‌تر را هم به میزان چشمگیری بالا می‌برد.

بلکبرنی‌ها که ۵ بازی قبلی‌شان در لیگ دسته اول انگلیس را برده‌اند، در حال حاضر پس از کسب ۴۲ امتیاز از ۲۳ بازی در جایگاه سوم قرار دارند.

این خبر حدود ۶ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.