سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم قطعی خود برای جذب دروازه بان اول این تیم را گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس در پایان هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران با کسب ۱۹ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت. قهرمان پنج دوره متوالی این مسابقات در عملکرد پر فراز و نشیب خود پنج پیروزی، چهار تساوی و یک شکست داشت تا کادر فنی پرسپولیس بارها تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب بگیرد.

یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان پایتخت برای اصلاح ساختار دفاعی این تیم حامد لک را پس از سه بازی نخست نیمکت نشین کرد تا بوژیدار رادوشوویچ در چارچوب دروازه بایستد. با این حال دروازه‌بان کروات سرخپوشان نیز نتوانست در فصل جاری کلین شیت کند تا حامد لک بار دیگر درون دروازه این تیم بایستد.

او با بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس در بازی با تیم‌های صنعت نفت آبادان، نفت مسجد سلیمان و استقلال تهران بار دیگر امیدهای کادر فنی را برای بازگشت به روزهای اوج زنده کرد اما دروازه اول پرسپولیس در تساوی این تیم مقابل هوادار تهران و برد سه بر یک سرخ‌ها مقابل پیکان تهران با اشتباهات فردی دروازه‌اش باز شد تا سرخ‌ها در پایان هفته دهم ۸ گل خورده داشته باشند.

قهر بوژیدار رادوشوویچ از پرسپولیس با ترک ایران از جانب دروازه‌بان کروات این تیم همراه شد تا حامد لک بی هیچ رقیبی به بازی کردن در ترکیب اصلی پرسپولیس مشغول باشد و ترسی از نیمکت نشینی پیدا نکند.

حالا گل محمدی تصمیم قطعی خود را برای جذب دروازه‌بان گرفته است. سرمربی پرسپولیس تا پایان نیم فصل منتظر بازگشت رادوشوویچ خواهد ماند؛ در صورتیکه دروازه‌بان کروات از ادامه حضور در پرسپولیس امتناع کند گل محمدی سراغ یکی از بزرگترین خریدهای زمستانی خود خواهد رفت. این مربی عملکرد دو دروازه‌بان فوتبال ایران که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را نیز دارند زیر نظر گرفته است.

رشید مظاهری دروازه‌بان استقلال تهران و پیام نیازمند سنگربان ملی پوش پورتیموننزه پرتغال جزو گزینه‌های گل محمدی هستند تا پیراهن شماره یک سرخپوشان را بر تن کنند.

دو دروازه‌بان مد نظر گل محمدی شرایط خوبی در تیم‌های باشگاهی خود ندارند. نیازمند به ندرت برای پورتیموننزه دروازه بانی می‌کند و مظاهری نیز هفته‌هاست جایی در لیست ۱۸ نفره استقلال ندارد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.