مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز تأکید کرد، این تیم برای رسیدن به روزهای اوج نیاز به زمان دارد و زوانیمیر سولدو نمی‌تواند یک شبه سرخپوشان تبریزی را به ثبات برساند.

مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز تأکید کرد، این تیم برای رسیدن به روزهای اوج نیاز به زمان دارد و زوانیمیر سولدو نمی‌تواند یک شبه سرخپوشان تبریزی را به ثبات برساند. محمد مسلمی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ درباره شکست تیمش برابر آلومینیوم اراک گفت: ما در مجموع روز خوبی را پشت سر نگذاشتیم، ولی از طرفی اشتباهات داوری هم نقش مهمی در شکست‌مان داشت. در دقیقه ۲ اگر داور آن توپی را که از خط دروازه رد شد، گل اعلام می‌کرد همه چیز عوض می‌شد. این در حالی است که ما یک گل سالم هم زدیم و داور یک پنالتی را هم به سود تیم‌مان نگرفت.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تراکتور تا به امروز نتایج چندان خوبی در لیگ نگرفته است، تصریح کرد: ما باید در مورد شرایط تیم بعد از تغییرات کادر فنی صحبت کنیم. چند هفته است که آقای سولدو هدایت تیم را برعهده گرفته است. او تلاش می‌کند تا تراکتور به روزهای اوج برگردد، ولی ما برای رسیدن به اوج و اینکه به ثبات برسیم، نیاز به زمان داریم. قطعاً سولدو نمی‌تواند یک شبه همه چیز را تغییر دهد و باید به این مربی زمان بدهیم تا تفکراتش را در تیم پیاده کند.

مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز در مورد بازی بعدی تیمش که برابر مس رفسنجان خواهد بود، اظهار داشت: بازی سختی داریم، ولی تراکتور همیشه برای برد وارد زمین می‌شود. امیدوارم مس رفسنجان را ببریم تا شکست قبلی‌مان را جبران کنیم.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.