در لیست تیم ملی فوتسال ایران برای بازی با ایتالیا، ۹ بازیکن حاضر در جام جهانی لیتوانی حضور ندارند.

در لیست تیم ملی فوتسال ایران برای بازی با ایتالیا، ۹ بازیکن حاضر در جام جهانی لیتوانی حضور ندارند. به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، به منظور آماده‌سازی تیم ملی برای مسابقات دوستانه ایتالیا در فیفادی دسامبر ۲۰۲۱، اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال با حضور ۲۰ بازیکن از روز چهارشنبه ۱۷ آذرماه، در هتل آکادمی فوتبال آغاز می‌شود.

بر همین اساس محمد ناظم‌الشریعه، اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی را به شرح زیر اعلام کرد:

سالار آقاپور، محمد حسین درخشانی، حمزه کدخدایی از مس سونگون ورزقان، مهدی کریمی، مسعود یوسف، سعید احمد عباسی، سپهر محمدی، علی اصغر حسن‌زاده از گیتی‌پسند، بهروز عظیمی و سهیل جامدی از مقاومت البرز، علی رحیمی از فرش‌آرای مشهد، مهدی اسد شیر از راگای تهران، علیرضا رفیعی‌پور، بهزاد عظیمی و محمد شجری از کراپ الوند، کامبیز گمرکی از فولاد زرند ایرانیان و طاها نعمتیان، باقر محمدی، علیرضا جوان و علی رستمی از سن‌ایچ ساوه.

این اردو تا روز ۲۰ آذرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش تسنیم سپهر محمدی، علیرضا رفیعی‌پور، علی اصغر حسن‌زاده، سعید احمد عباسی، محمد شجری، طاها نعمتیان و باقر محمدی، هفت بازیکنی هستند که از فهرست ۱۶ نفره تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی، در دیدار تدارکاتی مقابل ایتالیا حضور دارند و خبری از ۹ بازیکن دیگر نیست.

این خبر حدود ۵ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.