وزیر ورزش و جوانان ایران گفت: بحث اساسنامه فدراسیون فوتبال نگران کننده نیست و دولت این اساسنامه را تایید کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید سجادی که برای تماشای بازی استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود، در جمع خبرنگاران درباره واگذاری تبلیغات محیطی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: مبارک فوتبال ایران باشد. این یک تصمیم تاریخی بود. اتفاق ارزشمندی با همکاری و درایت فدراسیون فوتبال بود به ویژه آقای عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال به نفع آینده یک ورزش باشگاهی کشور. از این هماهنگی و وفاقی که برای اولین بار در ورزش باشگاهی و فوتبال شاهد هستیم تشکر می کنم. ان شاءالله خیر و برکاتش به مدیریت موفق منابع در باشگاه ها برگردد.

سجادی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر نگرانی ها از عدم تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال و بند یک این اساسنامه تاکید کرد: نگران کننده نیست. در بند یک فدراسیون های جمهوری اسلامی آمده که نهادهای عمومی و غیر دولتی هستند. در فوتبال خواسته فیفا این بوده که کلمه «عمومی» حذف و به صورت «غیر عمومی» باشد.

وی ادامه داد: قول و قرارهایی قبل از دولت جدید گذاشته شده که به آن پایبند بوده و پیگیر هستیم. دولت موافقت کرده و اساسنامه را تایید کرده است که در حال حاضر برای تصویب در مجلس است. امیدوارم این اساسنامه با حمایتی که از مجلس در ورزش دیده ایم و به خصوص فوتبال که ورزش موفقی بوده و یک سال باخت نداشته و صعود سریعی به جام جهانی داشته، تصویب شود. به مدیریت فدراسیون هم بابت نحوه اداره فوتبال و تیم ملی تبریک می گویم.

وزیر ورزش درباره زمان انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد:بگذارید بازی خوب دربی را پشت سر بگذاریم.

سجادی در پایان در خصوص بحث ورود بانوان به ورزشگاه ها هم گفت: در حال بررسی هستیم با نظر مساعد ان شاءالله!

این خبر حدود ۷ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.