رئیس هیئت فوتبال استان تهران وعده داد که اتفاقات پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در دربی ۹۷ رقم نخواهد خورد.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران وعده داد که اتفاقات پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان در دربی ۹۷ رقم نخواهد خورد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ حبیب‌الله شیرازی درباره حل مشکل تبلیغات محیطی میان باشگاه استقلال و سازمان لیگ فوتبال اظهار داشت: جلساتی در این باره برگزار و مشکلات حل شده است. کار به صورت شایسته انجام می‌شود و باشگاه استقلال حتماً تضامین لازم را ارائه کرده که ادامه کارها در حال انجام است. برای تبلیغات محیطی دربی با دبیر سازمان لیگ صحبت کردیم که او گفت مشکلی نیست.

وی در مورد لزوم سپرده شدن تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها تصریح کرد: درودگر از لحاظ قانونی به این موضوع پرداخته و اشاره دوباره به آن، از حوصله مخاطبان خارج است. برای دیدارهای بعد هماهنگ می‌کنیم تا کارها سریع‌تر انجام شود.

رئیس هیئت فوتبال استان تهران در پاسخ به این پرسش که آیا اتفاقات پیش از دیدار پرسپولیس - نفت مسجدسلیمان در دربی ۹۷ تکرار می‌شود یا خیر، بیان کرد: خیر. امیدوارم دربی زیبا و جذابی را ببینیم.

این خبر حدود ۸ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.