ستاره آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با اعتراف به نزدیک بودنش به پیوستن به بارسلونا، هواداران تیم سابقش را غافلگیر کرد.

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با اعتراف به نزدیک بودنش به پیوستن به بارسلونا، هواداران تیم سابقش را غافلگیر کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از خوشحال‌ترین افراد در روز اعلام خبر پیوستن لیونل مسی به پاری‌سن‌ژرمن، هموطن او آنخل دی‌ماریا بود. دی‌ماریا که سال‌ها در تیم ملی آرژانتین بازی در کنار مسی را تجربه کرده بود، دوست داشت که در رده باشگاهی هم با کاپیتان آلبی‌سلسته هم‌تیمی شود. در واقع او آنقدر به بازی در کنار مسی علاقه داشت که حاضر بوده به بارسلونا برود و این در حالیست که او سال‌ها پیراهن رئال مادرید را به تن داشت.

دی‌ماریا در گفت‌و گو با شبکه تلویزیونی TNT Sports گفت: اگر کارهایی که لئو در تمرینات انجام می‌دهد را از نزدیک دیده باشید، متوجه می‌شوید که چرا دوست داشتم با او هم تیمی باشم. من به پیوستن به بارسلونا خیلی نزدیک بودم و اگر هم این اتفاق در نهایت رخ می‌داد و من به آنجا می‌رفتم، فقط به خاطر بازی در کنار او بود. زمانی که فهمیدم او می‌خواهد به پاری‌سن‌ژرمن بیاید خیلی خوشحال شدم. این بهترین اتفاقی بود که برای من رخ داد. بازی در کنار او رؤیای من بود چون یک اتفاق بی‌نظیر است.

دی‌ماریا با اشاره به موفقیت اخیر مسی برای کسب هفتمین توپ طلایش هم گفت: این پسر دیوانه‌کننده است. او باور نکردنی است. داشتن هفت پ طلا جنون‌آمیز است. او به اندازه نیمی از سال‌های دوران بازی‌اش توپ طلا برده است، هر چند اگر برای کسب توپ طلا بهترین بازیکن دنیا بودن معیار بود، سایر توپ‌هایی طلایی که در این مدت به دیگران داده شده است هم باید به لئو داده می‌شد. من فکر می‌کنم مسی طبق آن چیزی که خودم دیدم و شنیدم یک انسان واقعی است. درخواستی که او از برگزار کننده مراسم توپ طلا داشت (اهدای توپ طلای سال گذشته به روبرت لواندوفسکی) یکی از چیزهایی‌ بود که نشان می‌دهد او چقدر خارق‌العاده است.

بال آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن در پایان عنوان کرد: من نمی‌دانم که آیا او مانند دیگر فکر یا رفتار می‌کند اما کارهایی که انجام می‌دهد ذاتی است. او فوتبال بازی کردن لذت می‌برد، از تمام کارهایی که در زمین بازی انجام می‌دهد لذت می‌برد. من فکر نمی‌کنم که جز این، چیز دیگری بتواند وجود داشته باشد که به شما انگیزه بدهد هر سال بهترین باشید. او غریزی فوتبال بازی می‌کند. او توپ طلا را برد چون بهترین بازیکن دنیاست.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.