ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن خاطره جالبی از اسطوره فوتبال فرانسه و باشگاه رئال مادرید دارد.

ستاره فرانسوی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن خاطره جالبی از اسطوره فوتبال فرانسه و باشگاه رئال مادرید دارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، کیلیان امباپه در گفت‌وگو با نشریه «پاریزین» درباره ماجرای ملاقاتش با اسطوره فوتبال فرانسه و سرمربی پیشین رئال مادرید که در کتاب مصور زندگی‌نامه جدیدش به طور کامل به آن اشاره کرده است، گفت: ۱۴ ساله بودم که زیدان مرا برای گذراندن وقت در مادرید دعوت کرد. برای بچه‌ای در آن سن و سال، چنین موضوعی یک رؤیا و اتفاقی شگفت‌انگیز بود. زیدان الگوی تمامی جوان‌های فرانسه بوده و هنوز هم هست. وقتی زیزو آنطور از شما در سن ۱۴ سالگی استقبال می‌کند، آنهم وقتی که هنوز کسی نیستید، این بهترین لحظات زندگی‌تان می‌شود. ملاقات با زیدان منحصربه‌فرد بود.

وی افزود: زمان ملاقاتم با زیزو عصبی بودم. من از منطقه بوندی (زادگاهش واقع در حومه شهر پاریس) پیش زیدان رفته بودم. او من را دعوت کرد که در خودرویش بنشینم و از آنجایی که من مطمئن نبودم که چطور باید رفتار کنم، از زیزو پرسیدم که آیا باید داخل خودرو کفش‌هایم را از پایم در بیاورم! بیشتر از این نمی‌توانم در این باره صحبت کنم، در غیر اینصورت مردم کتابم را نمی‌خوانند.

باشگاه رئال مادرید در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات تابستانی اخیر سه پیشنهاد برای به خدمت گرفتن کیلیان امباپه به پاری‌سن‌ژرمن داد که همگی از جانب این باشگاه فرانسوی رد شد. رئالی‌ها که در آخرین تلاش خود پیشنهادی ۲۰۰ میلیون یورویی به PSG دادند، در ماه ژانویه می‌توانند با این ستاره فرانسوی به طور قانونی وارد مذاکره شوند و پیش‌قرارداد امضا کنند تا او را در تابستان آینده به‌عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرند.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.