سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از پیروزی شاگردانش در خانه واتفورد، از هافبک پرتغالی تیمش به شیوه‌ای خاص تمجید کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از پیروزی شاگردانش در خانه واتفورد، از هافبک پرتغالی تیمش به شیوه‌ای خاص تمجید کرد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته (چهارشنبه) با نتیجه ۲ بر یک میزبانش استون‌ویلا را در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس شکست داد. این پیروزی در حالی در کارنامه شاگردان پپ گواردیولا به ثبت رسید که آنها نیمه اول را با دو گل روبن دیاز و برناردو سیلوا با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رسیدند. تیم تحت هدایت استیون جرارد دو دقیقه پس از شروع نیمه دوم توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما در نهایت گل زیبایی که برناردو سیلوا به ثمر رسانده بود دلیل برتری تیم میهمان شد. به همین دلیل هم گواردیولا تمجید ویژه‌ای از ستاره پرتغالی‌اش به عمل آورد.

گواردیولا در پایان مسابقه راجع به بازیکنی که در ابتدای فصل گذشته به نظر می‌رسید به یک مهره مازاد تبدیل شده و در آستانه ترک من‌سیتی است، گفت: او بهترین است. او دو سه فصل پیش هم بهترین بود. سیلوا قابلیت خاصی دارد که به لطف آن می‌تواند هر کاری که می‌خواهد با توپ انجام دهد. با وجود اینکه یک دروازه‌بان خوب (امیلیانو مارتینس) روبه رویش قرار داشت، ضربه آخرش را به شیوه‌ای باورنکردنی به گل تبدیل کرد. اگر به آن فصلی که ما با ۹۸ امتیاز قهرمان لیگ شدیم برگردید و فیلم بازی‌های آن فصل را ببینید، متوجه می‌شوید که برناردو آن موقع هم مانند الان عالی بود.

گواردیولا افزود: من از نمایشی که حریف در این بازی ارائه کرد تحت تأثیر قرار گرفتم. به همین دلیل اینکه توانستیم این تیم را شکست دهیم برای من واقعاً یک قدم بزرگ محسوب می‌شود. برای تیمی مثل ما خیلی مهم است که جزو بالانشینان جدول بمانیم. شروع لیگ برای ما بسیار سخت بود اما حالا فقط یک امتیاز با صدر جدول فاصله داریم. مهمترین چیز شیوه بازی کردن ماست.

سرمربی اسپانیایی در ادامه از دیگر ستاره تیمش جک گریلیش هم تمجید کرد و گفت: او به ما همان چیزهایی که لازم داشتیم را می‌دهد. نمایش‌ او در این بازی بی‌عیب و نقص بود. استپ‌ها و حرکات پا به توپش و اینکه هر وقت صاحب توپ می‌شود آن را به راحتی لو نمی‌دهد، بازی او را خاص می‌کند.

این خبر حدود ۱ سال پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.