تیم منتخب هفته هفتم که توسط مربیان تیم‌های لیگ برتری گزینش می‌شود، معرفی شد.

تیم منتخب هفته هفتم که توسط مربیان تیم‌های لیگ برتری گزینش می‌شود، معرفی شد. خبرگزاری تسنیم در لیگ بیست‌ویکم همانند ۶ دوره گذشته لیگ برتر فوتبال، در پایان هر هفته از مسابقات با نظرخواهی از مربیان و آنالیزورهای تیم‌ها، ۱۱ بازیکن برتر را انتخاب و معرفی می‌کند.

روش کار به این صورت است که سرمربیان، مربیان یا آنالیزور‌های ۱۶ تیم لیگ برتری، نفرات برتر تیم خود را معرفی می‌کنند. خبرگزاری تسنیم دخالتی در انتخاب برترین‌های هفته ندارد و صرفاً از مربیان یا آنالیزورها نظرخواهی و بدون اینکه نامی از آنها ببرد، نظرات‌شان را منعکس می‌کند.

تیم منتخب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال به شرح زیر است:

دروازه‌بان: ایمان صادقی (فجر سپاسی)

مدافعان: شاهین توکلی (مس)، وحید محمدزاده (آلومینیوم) و مهدی شیری (پرسپولیس)

هافبک‌ها: مهدی حنفی (صنعت نفت)، فرشاد احمدزاده (سپاهان)، مهدی ترابی (پرسپولیس)، امیرحسین حسین‌زاده (استقلال) و امین پورعلی (گل‌گهر)

مهاجمان: شهریار مغانلو (سپاهان) و گادوین منشا (مس).

علاوه بر این محمدرضا اخباری از تراکتور، حامد لک از پرسپولیس، احسان حسینی از پدیده و محمد آبشک از فولاد با عملکرد خود در هفته هفتم، می‌توانستند در تیم منتخب هفته قرار بگیرند.

در زیر نتایج کامل بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر را مشاهده می‌کنید:

پیکان صفر - گل‌گهر سیرجان یک صنعت نفت آبادان یک - استقلال یک سپاهان اصفهان ۲ - نساجی مازندران صفر مس رفسنجان یک - هوادار تهران صفر پرسپولیس یک - نفت مسجدسلیمان صفر پدیده مشهد صفر - فجرسپاسی شیراز صفر آلومینیوم اراک صفر - ذوب‌آهن اصفهان صفر فولاد خوزستان صفر - تراکتور تبریز صفر

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.