باشگاه الهلال عربستان مذاکره با گزینه‎های مورد نظر برای تقویت تیم پیش از حضور در جام جهانی باشگاه‌ها را آغاز کرده است.

باشگاه الهلال عربستان مذاکره با گزینه‎های مورد نظر برای تقویت تیم پیش از حضور در جام جهانی باشگاه‌ها را آغاز کرده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نوشته پایگاه سعودی اسپورت مهاجم موفق باشگاه فلامینگوی برزیل اولین هدف نقل و انتقالاتی الهلال در پنجره زمستانی است.

گابریل باربوسای ۲۵ ساله که در ۱۲۱ بازی ۸۳ گل به ثمر رسانده مورد توجه مسئولان باشگاه الهلال قرار دارد تا پیش از حضور در جام جهانی باشگاه‌ها مثلث خط حمله خود را با حضور این بازیکن در کنار مارگا و بافتیمبی گومیس تکمیل کنند.

جونیور پدروسو مدیر برنامه‎های ستاره برزیلی در این خصوص گفت: باربوسا در فلامینگو شرایط خوبی دارد و فعلا مایل به جدایی از این باشگاه نیست. پیشنهاداتی از جانب برخی واسطه‎ها مطرح شده اما در حال حاضر موضوع جدایی و انتقال به لیگ دیگری مطرح نیست.

الهلال در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی باشگاه‌ها برابر تیم برنده مسابقه اوکلند سیتی نیوزلند و الجزیره امارات قرار می‎گیرد و در صورت پیروزی در نیمه نهایی به مصاف چلسی خواهد رفت.

این باشگاه پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا در تلاش است پیش از آغاز مسابقات جام جهانی باشگاه‌ها با جذب سه بازیکن شاخص حضور متفاوتی در این دوره داشته باشد.

این خبر حدود ۲ ماه پیش فرستاده شده است.
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.